Antre Dekorasyonu İçin Birbirinden Güzel Modern Halı Örnekleri 

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:02

Antre dekorasyonu konusunda yazımızda hanemizin giriş kısmı olan bu bölge için kullanabileceğiniz aksesuarlar, mobilyalar ile ilgili bulgularbulabilirsiniz.
Bu yazımızda antre halısı seçerken nelere ilgi faktörüz gerektiği ve sebep bir halıyı ne muhtelif mağazalarda bulabileceğiniz antre halısı desenleriile ilgili bulgular vermeye çalışacağız.Antre de halı kullanmak gerçekte ivedi kirlendiği için hanelerde pek sık görmeyiz.
Ama bilhassa ithal halı desenleri arasında bulabileceğiniz kir tutmayan ve basit temizlenebilen halıları antrede kolaylıkla kullanabilmeniz mümkün.
Yine antrede ufak kilim desenleri de epey şık görünecektir.
Antre halısı çoğunlukla odanın bu ilçesinde sarf edilen seramik veyahut fayans kaplamaların üstünde kullanılacağı için kaymaz tabanlı seçilmeli,kolay temizlenebilmeli kir tutmamalı ,ıslanmaya karşı metanetli olmalı.Evin en dinamik giriş kısmı bulunduğu için ayakkabılarla dolaşılan ve kesif trafikli bir ili olan antreler de sık örgülü ve iplikleri aşınmaya karşı metanetli olmalı.Açık renkli halılar lekesi henüz ivedi göstereceği için renkli ya da koyu renk modellerin desenli olanları arasından tercih yapabilirsiniz.Sizler için seçtiğimiz 11 Çağdaş Halı Modeli ni galerimizde inceleyebilirsiniz.

Antre Dekorasyonu İçin Birbirinden Güzel Modern Halı Örnekleri

 

 

Bir önceki yazımız olan Evimizin Girişi Antre Dekoru Nasıl Olmalıdır? başlıklı makalemizde antre dekorasyon fikirleri ve evimizin girişi antre hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir