Antreler İçin Yeni Tasarım Fikirleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 19:29

Ev dekorasyon alanlarının fazlası sefer unutulan bölümü olarak malumantreler, son zamanlarda bundan sonra çoğu şuurlu ev fertleridoğrulusunda itina gösterilerek dekorasyon programı uygulanan en güzel ev bölümlerinden biri olarak karşımıza çıkmakta.
Antre dekorasyonu içinde bulunan ürünler pek çok olmamakla beraberaynısı zaman’da ekonomik bütçeyi de sarsmayacak şeklinde bir yapıiçinde oluşmaktadır.Antre dekorasyon işlemlerinde en fazla ilgi edilmesi gerekilen faktörler arasında ilk etapta aydınlatma gelmektedir.
Antreler genel olarak ufak bir yapıda oldukları için antre aydınlatmadesenleri özelliklede bu vaziyete hitaben daha fazla ışığın yer aldığı ev alanıdır.
Bunun dışında parke kullanılıyorsa şayet parkenin rengi ve biçimi antre duvarı ile bir ahenk içinde olmaktadır.
Bir başka konuysa vestiyer desenleri ve şifoniyer desenleri gelmekte.
Antre dekorasyonu için şifoniyer desenleri seçerken aynısı zaman’da vestiyer desenleri üstüne de ahenkli ve metanetli desenleri üstündentercihlerde bulunmanız en sıhhatli ismim olacaktır.
Aklınız düşünce oluşması yerine derhal alçakta sizler için hazırlamışolabildiğimiz antre dekorasyon önerileri üstüne örneklerin yer aldığıgaleri bölümünden göz atarak sizlerde mükemmel bir antre dekorasyonuna imza atabilirsiniz.

Antreler İçin Yeni Tasarım Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Antre Aydınlatma Modelleri ve Görsel Resimleri başlıklı makalemizde antre aydınlatma ve antre dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir