Düzgün ve Doğru Bir Antre Dekorasyon Nasıl Olmalıdır

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:15

Ev veyahut büroların giriş bölgeleri olarak malum antre alanları, karşılama kısmı olarak kullanılacağı içersinde dekorasyonu ile de ilgi çekici duruma kazançlmelidir.
Antre dekorasyonu sebep olmalı diye merak edenlere kalifiye düşünce veprogramlar ile herkes kendisi antresini tamamiyle yenileyebilir ve henüzçağdaş bir manzara ilçendırabilir.
Antre içinde kullanılacak depolama meydanlarından oturma donatılarına,süsleyici ürünlerden en ufak ayrıntılara kadar seçilecek ürünlerde odanıntipine ahenk dayanıklıası ve fonksiyonel kabul edilebilmesi defaehemmiyetlidir.
Antre dekorasyonu sebep olmalı sualinin ilk yanıtı içersinde estetiğin veişlevselliğin birlikte sunulması gerekliliğini söylemek yeterlidir.
Çok ufak antre kısımlarınde dahi çarpıcı dekorasyon düşünceleri tatbik etmek olası.
Farklı genişliklerde olan antreler içersinde değişik düşünceler yer almaktadır.
Her antreye ahenk sağlayacak bir donatı veyahut süsleyici ürün dekuşkusuz bulunabilir.
Bununla beraber, yaratıcılığını kullanmayı seven fertler, kendisiantrelerinde kullanacakları donatıları kendileri de tasarlayabilirler.
Ekonomik ve eğlenceli etkinlikler ile antre içersinde kullanılabilecek çoğuürün rahatlıkla tasarlanabilir.

1. Küçük Bir Ayakkabılık Yeter Diyenlere

Büyük bir antre istemiyorsanız, ayakkabılık ve oturma alanı olarak kullanılabilecek bu tarz bir mobilya edinebilirsiniz.

2. Duvarları Kullanın

3. Takım Mobilyalar ile Uyum

Antreyi bir banyo ya da mutfak gibi düşünebilir ve takım olarak tasarlanan antre mobilyalarını tercih edebilirsiniz.

4. Tek Bir Yüzeyde Her Şeyi Çözün

Küçük bir antreniz varsa, ayna, depolama ve oturma alanını bir yüzeyde dikdörtgen şeklinde çözebilirsiniz. Daha düzenli duracaktır.

5. Askılık İhtiyacı Fazla İse

Kalabalık aileler için askılık ihtiyacı fazla ise, geniş askılık bölümü olan ve depolama alanları ile çevrili antre mobilyaları tercih edin.

6. Daha Fazla Depolama

Ayakkabıların hepsini antrede bulundurmak isteyenler, kapaklı dolap modellerine yönelmelidir.

7. Dar Bir Antre Tasarımı

Uzun ve dar bir antre tasarımı için yine aynı şekilde duvar boyunca devam eden depolama alanları tercih edilebilir ve bitkiler ile bu dar alana canlılık verilebilir.

8. Antre Deyip Geçmeyin!

Yaşayan, dinamik bir antre tasarımı için rengarenk duvar süslemeleri ve mobilyalar tercih edebilirsiniz. Çocuklu aileler için de idealdir.

9. Antre Yoksa Siz Oluşturun!

Eğer antre için belirli bir alan yoksa, birkaç metrelik bir duvar ürünü ile küçük askılıklar ve anahtarlıklar gibi depolama alanları ile basit bir antre alanı oluşturabilirsiniz.

10. Hatırlatma Panosu Çok İyi Fikir Değil Mi?

Küçük ama keyifli bir antre bölümü daha. Hatırlatma panosu oluşturarak eve gelenler için de notlar bırakabilir ve bu alanı eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kullanışlı ve Birbirinden Güzel Vestiyer Modelleri başlıklı makalemizde antre ve Antre dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir