Evimize Gelen Misafirlerin Geçiş Güzergahı Antreler
admin 1 sene önce Antre

Antre dekorasyonu dekorasyon mevzubahis olduğunda genellikle ikincitasarıda kalır.
Oysa ki antreler ev dekorasyonu için sanıldığından defa henüzehemmiyetli bir dikkate sahiptir.Konu ne olursa olsun ilk gözlem hissininne kadar bir dikkate mevcut herkes doğrulusunda bilinmekte.
Bu mevzu ev dekorasyon alanlarının ilk gözlem kısmı olan antre alanlarıiçerisinde geçerli olmaktadır.
Evinize gelir iken ya da misafirlerinizin sizi ziyaret etmesi üstüne henüzşık bir haneye sahip olduğunuzu antre alanına gerçekleştireceğiniz dekorasyon işlemleri ile gösterebilirsiniz.

antre-dekorasyonu

Antre girişlerinde en kolay örneğin aile bireylerinizin fotoğraflarını girişbölgede asarak haneye girer girmek size vereceği huzur ve sevinç ile giriş yapacaksınız.
Resim çerçevelerine ehemmiyet vermeniz, aynısı zaman’da duvarların boşta kalmasını engelleyecektir.
Bunların yanında antre dekorasyonu için obje desenleri epey çok sayıda çeşitliliğe sahip olup istediğiniz renkler üstünden kendisi zevkinize bağlı olarak tipinizi yansıtabilirsiniz.

antre-dekorasyon-fikirleri1

Dekoratif ayna modelleri üzerine tercihlerde bulunarak dar veya küçük antrelerinizi daha ferah ve geniş bir görünüme çevireceğiniz gibi, aynı zaman’da az evvelde bahsettiğimiz üzere çerçeveleri ayna kenarlarına veya üstüne yayarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra sedirler, sepetler, vazo modelleri, yastıklar ve benzeri antre objeleri ile süsleyerek şık bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Bu alanlarda en çok rağbet görülen iki ürün ayakkabılıklar ve portmanto modelleri üzerine tercih edilenlerdir. Şüphesiz antrelerin değişmeyen dekorasyon ürünleri arasında yer alan bu ikiliyi aynı uyum içerisinde seçmeniz, konuklarınız tarafından ne denli bir zevkinizin olduğunun göstergesini ortaya koyacaktır. Antre dekorasyonu ile ilgili diğer Yazımız sizin için farklı fikirler sunacaktır.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.