Evimize Hoşgeldiniz

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:58

Kapımız, belki de evimizin en kutsal yeri. Evimizin geldiğimizde bizi hoş karşılayan, giderken güle güle yolcu eden bölümü. Evimizin girişi bizi dış dünyaya temsil eden odası. Bence evin en önemli bölümlerinden biri.

Evin girişinin olmazsa olamazı aynalar. Aynalar hem evden çıkarken kendimizi son bir toparlamamız için, hem de eve geldiğimizde şöyle bir kendimize bakıp, günün nasıl geçtiğini değerlendirmemiz için mutlaka girişte bulunması gerekenlerden biri.

Aynanın altına eve geldiğimizde elimizdeki anahtarımızı, postalarımızı vs. koymak için şık bir konsül yerleştirmeyi unutmuyoruz.

Konsülün üstünü abajurlar, mumluklarla daha da şık bir hale getirebilirsiniz.

Duvarları unutmuyoruz, evinizin tarzına uygun tablolar veya aile fotoğraflarınız eve geldiğinizde sizi sevgi ile karşılayacak, günün yorgunluğunu daha kapıda atmaya başlamanıza yardımcı olacaktır.

Son olarak konsülün yanına yada üstüne yerleştireceğiniz çiçeklerle evinize sıcacık bir giriş hazırlamış olursunuz. Böylece hem siz hem misafirleriniz evinize hoş gelir, güle güle gidersiniz.

Bir önceki yazımız olan Merdivenin Değişimi başlıklı makalemizde desenli merdiven, ledli merdiven modeli ve merdiven modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir