Evimizin Girişi Antre Dekoru Nasıl Olmalıdır?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:15

Evinize misafirleriniz ilk geldiklerinde ilgilerini çekecek olan bölüm antredir ve bu bölgede yapılacak olan dekorasyon detayları defa ehemmiyetlidir.
Antrenizin sebep görüneceği tamamiyle sizin elinizdedir.
Karanlık bir antreye sahipseniz bu kısmı aydınlatmalısınız darsa antrenizi geniş gösterecek objelerden yararlanmalısınız antre dekoru sebep olması gereklidir ile ilgili kendisi zevkinize makul ve gereksinime göre dekore edebilirsiniz.

ANTRE PLANLAMA

Antreniz misafirlerinize sizinle ilgili birkaç tiyo verir.
Antrenizin dekorasyon düzenini iyi bir şeklinde ayarlama yaparsanız başka alanlarında düzgün dekore ettiğinizi göreceksiniz.
Dekorasyon yapar iken antre kilit noktasıdır antreden başlarsanız evinizin her bölümünde müthiş bir sıra izlenmiş gerçekleşir.

ABARTIDAN KAÇIN

Antreyi çok süslemeyin defa ışıltılı çok mübalağalı objeler kullanımdan kaçınılmalıdır.
Çok çok gözü yoracak çok bişi olmasına lüzum yok ailenin ihtiyacına yönelik olması lüzumlenen objelerin önceliği ehemmiyetlidir.
Antre dekoru sebep olması gereklidir sorusunun en ehemmiyetli yanıtı ise budur çok kalabalık gözü yorar ve gereksinime yönelik olmaz buda antreyi kullanışsız duruma getirir.

ANTRE UYUMU VE AYDINLATMA

Salona mutfağa odalara çılan kilit nokta antre olunca buradaki odalarla uyumu mutlaka bir yada atılmamalıdır.
Her oda bir biri ile ahenk içerisinde olması gereklidir.
Antrenizi evinizin unutulan bir köşesi olmaktan çıkarın ve yalın bir ışıklandırma ya da led aydınlatma ile hoş bir manzara meydana çıkarmışbulunursuzunuz.
Antrenizin dekorunda kullanacağız objeler salonu gösteren ya da dekore edilmiş ışıklandırma ile süsleye bilirsiniz.

AYNALAR

Antrenize uygun kullanacağınız boy aynası dışarı çıkarken sizin için iyi bir kılavuz olabilir. Antrenin girişine ufak mozaik şeklinde aynalar kullanabilirsiniz yarattığınız ışıklandırma sayesinde ortaya güzel görüntüler çıkabilir.

KÜÇÜK ANTRE İÇİN

Ufak bir antreye sahipseniz antrenizi defa çok obje ile yormayın antreye küçücük bir iskemle ile ya da küçük bir konsolla şekillendirebilirsiniz.
Küçük antrelerin boya seçimi de daima açık renklerden yana olması gereklidir.
Beyaz, fil dişi ya da şampanya rengi gibi.
Duvarınızı devasa bir ayna ile dekore etmek kısmı olmasından daha çokdevasa göstermekte epey tesirli olacaktır.
Antre dekoru sebep olması gereklidir gibi suallerine cevap verir bu istikamette olabilir sizlerde antrenizi henüz kullanımı kolay bir alan durumuna getirebilirsiniz.

Evimizin Girişi Antre Dekoru Nasıl Olmalıdır? Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Antre Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı makalemizde antre, antre dekorasyon fikirleri ve antre dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir