Göz Alıcı Vestiyer Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:23

Antre dekorasyonunun en göz alıcı tasarımlarından bir tanesi olan vestiyerler , her sezon güncellenen desenleri ile evinizin şıklığının başladığı yer olan giriş kısmına çağdaş ve estetik tek hava katıyor.
Göz alıcı Vestiyer Desenleri her tarz antre dekorasyonuna ahenk sağlayacak sonsuz modeli ile görenlerin beğenisini kazandı.Tek parça aynalı modeller ,küçük antreler için geliştirilmiş oldukça abiye tek o kadar da kullanımı kolay tasarımlardır.Geniş iç hacimleri,çekmeceleri ve bölmeleri ile antrenizin düzenini sağlayarak estetik tek manzara kazandıracak mobilyalar dır.
Büyük antreler için tek kaç parçadan meydana gelen ,dolaplı ,içi bölmeli ve çekmeceli modeller,tam manasıyla depo vaziyeti üstlenebilecek tarz da mobilyalar dır.
Evdeki birçok çoğunluğu kaldırabileceğiniz oldukça kullanımı kolay modeller , çağdaş tasarımları ile antrenizin dekorasyon niteliğini yükselterek kıymet katacaktır.
Çağdaş Vestiyer Desenleri farklı tasarımları ve moda renkleri ile oldukça ilgi çeken mobilyalar dır.

Göz Alıcı Vestiyer Örnekleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan İlgi Çekici Antre Tasarım Ürünleri başlıklı makalemizde antre dekorasyon fikirleri ve ilgi çekici antreler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir