3 Boyutlu Tavan Dekorasyon Fikirleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 14:10

Son zamanlarda malum 3 boyutlu kullanım alanları bayağı gelişmektedir.
Genellikle mühendislik alanlarında çağdaş mimari, çevrimiçiteknolojiler,tıbbı ve saniyesel gibi bir ton alanlarda kullanılmaktadır.
Dijital gergi tavan sisteminde sarfedilen baskı tekniğinin aynısı bu sistemde de kullanılmaktadır.
Fakat bu sistemde alüminyum profillerin elastik yapısı ile oluşturulmuş olan 3 boyutlu görsellerin monte edilmesi evinizi iş yerinizi sıradanlıktan kurtarıp bulunduğunuz ortama defa değişik bir hareketlilik katabilir.
Mağazalar, alış veriş merkezler, orjinal mimari projeler için heyetmişişletmeler, sanat ve mesleksel işletmeler doğrulusunda daha fazlasarfedilen, yapılan yerlerde orada kendisini derhal göstermiştir.
Bu tarz değişiklikler derhal göze çarptığı için ve dikkat çekici bulunduğuiçin aklılarda kalmanıza neden olabilir böylece satış oranlarınızda artmalar oluşabilir.
3 ebatlı gergi tavan
3 ebatlı sistemleri sahibi olan bu tavan desenleri başka değişik ürünlerintüm özelliklerini birlikte taşımaktadır.
Bunu dışında yaratığı aşağı yukarı realistik ve işlek görüntüsü vasıtası ilesizlerin bulunduğunuz ortamı misafirleriniz veyahut müşterilerinizin aklında bulunmanızı karşılamaktadır.
Bu tavan desenleri nelere yapılabilir?
3 ebatlı gergi tavan sistemleri ve desenleri gergi tavanlarını yapıları itibari ile istenilen tüm formlara ahenk sağlayabilir ve esneklikleri ile 3 boyutlu olarak uygulanmasında ismini alabilmektedir.
Evlerinizin ve iş yerlerinizin tavanlarını sizlerde 3 boyutlu olarak görünmesini dilerseniz bu türlü desenleri yapmış şahıslar şu lâhza son zamanlarda hudutlu sayıdadır.
Fakat yeniden yapmış şirketlere ulaşmak olasıdır.
Birbirinden değişik ve gerçeğe bir o kadar yakın tavanlar evinize çağdaşbir hava katabilir bunu yanında belirlediğiniz tavan ile huzura ve rahataulaşabilirsiniz mesela hepimiz geceleri yıldızları izleyerek uyumayı isteriz 3 boyutlu tavan desenleri ile bu isteğimiz bundan sonra olasıdır.
Nasıl mı ? yatak odamızı tavanın gece yıldızlı bir tema ile 3 boyutlu gergin tavan modeli ile yaparsak biz bu hası yaşatabilir.
3 ebatlı tavanlar bir tek hanenizde değil bir de iş yerleriniz için bu tür birmükemmel yaratabilirsiniz ve böylece iş yerlerinizi aydınlatıcı ve geniş görün menisini edinebilirsiniz bunu yanısıra müşterilerinizin alakasınıçekerek akıllarda kalabilirsiniz.
İşte 3 boyutlu gergin tavan ile bu tür görkemli avantajlar edinebilirsiniz.

3 Boyutlu Tavan Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Asma Tavan Örnekleri başlıklı makalemizde asma tavan fikirleri ve Dekoratif Asma Tavan Örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir