Ofisler ve Evler İçin Tarz Asma Tavan Önerileri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:31

Nihai senelerde devasa bir rağbet gören asma tavan desenleri iç mekân dekorasyonu üstüne toplu edilen görkemli bir dekorasyon ayrıntısıdır.
Birçok şahıs doğrulusunda alaka ile seçenek edilmekte olunan yeni asma tavan desenleri vasıtası ile tarz sahibi şahıslar kendisi zevkleri tarafındaideal modeli seçerek evinin dilediği bölümünde rahatlıklakullanabilmektedir.
Her vakit kendisini aktüel tutarak değişik model ve desenler ile ev dekorasyonu inşa etmeyi kişilerin karşısına çıkan en güzel asma tavandesenleri vasıtası ile sizlerde evinize yeni bir nefes getirerek görkemli bir dekorasyon ambiyansı yaratabilirsiniz.
Gerek tavana kalifiye lüzum ise kullanıldığı alana dayalı iç mekân dekorasyonu bölümünde bulunan ürünlere ahenk sağlayarak uygulananasma tavan desenleri çağdaş bir manzara sunmaktadır.
Sadece ev değil aynısı zaman’da büro dekorasyon alanlarında da seçenekedilen şık asma tavan desenleri bunların yanında henüz çoğu değişikbölgede sarfedilen bir dekorasyon tercihidir.
Tavan dekorasyonu dendiğinde akla ilk gelen prosedür olan asma tavandesenleri ile uygulanan dekorasyon işlemleri ev sahiplerini pozitifderecede etkilemiş olup evininin dilediği bölümünde arzuladığı motiflerle uygulamaktadır.
Eski zamanlardan şu zamana kadar kadar değişikliğe uğramayangüzellikleri ile gelen asma tavan desenleri bundan sonra yanlızca köşeden tasarımlar ile değil, orta hat yerlerinde yaptırılan kalifiye motif ve armalar ile süslenmiş led ışıklandırılması yapılmış çağdaş asma tavanlar ile gelmektedir.

ASMA TAVANLARDA SPOT VE LED IŞIK DEVRİ

Bilhassa de yeni yapılarda sık sık karşılaştığımız ledli ve spot ışıklı asma tavan desenleri epey alaka çekmekte olup, seçenek edilenler arasındabulunmaktadır.
Mutfak’ta ayrı, oturma odasında ayrı hem de yatak odasında ayrı renkler ile tasarım edilmiş bir durumda dekore edilmektedir.
Örnek verecek olursak henüz romantik bir yatak odasına uygulanan asma tavan işleminin içinde bulunan led ve spotlar tamamiyle kırmızı ve romantizmi tetikleyen süslemeler ile karşımıza çıkan modeller arasındadır.
Son teknolojinin kullanıldığı aydınlatmalar vasıtası ile uzaktan kumandalı sistemi ile istediğiniz rengi istediğiniz odanın kısmındakullanarak renklerin değişmesini ve ruh durumunuza ideal oda atmosferini yaşamanızı karşılamaktadır.

Ofisler ve Evler İçin Tarz Asma Tavan Önerileri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Salon İçin Gergi Tavan Çeşitleri ve Tasarımı Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde asma tavan ve gergi tavan 3d tavan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir