Ters Tavan Çeşitleri
admin 1 sene önce Asma Tavan

Ismini genel olarak televizyonda gördüğümüz televizyon uygulamaları ile duyduğumuz asma tavanlar, bir başka adı ile “ters tavan modelleri”şeklinde de biliniyor.
Ev dekorasyonunda sarf edilen ve nihai dönemde epey tanınmış bir program durumuna gelen aksi tavan desenleri, evinize şıklık ve zarif bir manzara kazandırıyor.
Hem classic, hatta çağdaş ev dekorasyonlarında seçenek edebileceğiniz asma tavanlar, ev için uygulanan en doğru dekorasyonlarından biri olacak.
Salona, yatak odasına, oturma odasına veyahut antreye… Nereye yaptırırsanız yaptırın, yaptırdığınız mekanın havasını hatıranda değiştireceğinden güvenilir olabilirsiniz.
Hem epey kolay hatta ekonomik bir uygulanışı olan asma tavan desenleri,aksi tavan desenleri şeklinde de bilinse de, çoğunlukla asma tavan olarak biliniyor.
Görüntüsünden kaynaklı aksi tavan izlenimi yaratan asma tavanlar,yanlızca salon veyahut oturma odası gibi alanlarda değil, çocuk odası veyahut mutfak gibi mekanlarda da kullanılabiliyor.

Üstelik yanlızca ev dekorasyonu değil, nihai dönemde büro ve ofislerde daseçenek edilen ve mekana imtiyazlı bir manzara kazandıran bu tavanlar, yeni uygulanan binalarda da vazgeçilmez bir program durumuna geldi.
Tabi bu tavan modellerinin değişik program tarzları da var.
Yani uygulanan her evde veyahut her mekanda aynısı görünümle karşılaşmanız mevzubahis değil.
Mekanın büyüklüğüne, tipine ve stiline göre değişik aksi tavan desenleriseçenek edilebiliyor.
Kolay uygulanabilir olması ve ekonomik olması da her bütçeden ailenin bu programlamayı yaptırabiliyor olmasına imkan sağlıyor.
Eğer siz de hanenizde yenilik arıyor ve bunu kolay bir program ile halletmek istiyorsak, çağdaş ev dekorasyonlarının vazgeçilmezi olan asma tavan modellerini seçenek edebilirsiniz.
Böylece devasa sayılar harcamadan, ufak farklılıklarla evinizi baştan yaratmış olacaksınız.

Ters Tavan Çeşitleri Resim Galerisi

salon-ters-tavan-modelleri

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
reklam
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.
Gizem
Ne iadar çalisma masasi
admin
buyrun İpek Hanım
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.