Çok Farklı Çardak Tasarımı! Bahçenizdeki Vakitlerin Güzel Geçmesini Sağlayın

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:59

Bahçeli bir eviniz varsa birçok insandan çok daha çok şanslısınız. Şansınızı en güzel şekilde değerlendirmek ise sizlerin elinde! Kış geldiğinde zaten kullanamadığınız alanların, sıcak ve güneşli günlerde keyfini sonuna kadar çıkarmak gerekiyor. Güneşin bütün faydalarından yararlanmak için bahçenizde olabildiğince çok vakit geçirmeye çalışmak oldukça güzel bir istek. Özellikle betonlaşan dünyada büyüyen çocuklar için bahçede vakit geçirebilmek aka bir şans. Bahçelerin belki de en mühim tasarım unsurlarından biri çardaklar. Klasik çardaklar sadece aş yenilebilecek, sohbet edilebilecek bir saha sağlıyor.

Fakat görsellerimizde göreceğiniz çardak son radde keyifli günlerin yardımcısı olacak gibi gözüküyor. Hem çardak görevi gören hem de salıncak olarak kullanabileceğiniz bu çardak tasarımı, hafif esen rüzgâr eşliğinde bahçenizde geçireceğiniz zamanın değerini arttıracak gibi duruyor. Belki de ufak dinlenmeleriniz için en mükemmel alanıza dönüşecektir. Bir de çocuklarınız varsa onların bu tasarımı ne kadar sevebileceğini düşünün. Onların mutluluğunu sizin mutluluğunuza dönüştürebilecek eşine az rastlanan bir çardak tasarımı ve uygulanması aşağıdaki görsellerde mevcut. Klasik çizgilerden sıyrılmak her vakit yaşamımıza enerji katacaktır. Şimdiden iyi eğlenceler!

bahce-icin-salincakli-cardak-fikri

bahce-icin-salincakli-cardak-fikri-1

bahce-icin-salincakli-cardak-fikri-2

bahce-icin-salincakli-cardak-fikri-3

bahce-icin-salincakli-cardak-fikri-4

bahce-icin-salincakli-cardak-fikri-5

bahce-icin-salincakli-cardak-fikri-6

bahce-icin-salincakli-cardak-fikri-7

Bir önceki yazımız olan Bahçe de Kullanılacak Çiçeklik Yapma Fikirleri başlıklı makalemizde bahçe, çiçeklik ve fikir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir