Dekoratif Renkli Bahçe Minder Çeşitleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:06

Yazın gelmesiyle beraber bahçe sahipleri dekorasyon ve aktüellemeçalışmalarına başladılar , renkli ve süsleyici bir bahçe dekorasyonu içindeğişik renk ve ebatlarda renkli bahçe minderleri hem keyifli hemdesüsleyici bir tarz meydana getirmek için epey en uygun tasarımlar.
Süsleyici bahçe minderleri hem manzara yönünden hemde ferah bir tarz için tanınmış bahçe aksesuarları arasındalar , işlek renk ve modelleriile bahçelere hareket ve canlılık kazandıran süsleyici bahçe minderleri modellerinden meydana gelen güzel bir galeri derledik sizler için.

Bilhassa nihai dönemde en çok alaka gören tasarımlar katlanabilir bahçe minderleri , konforuna düşkün olanlar için yeni tasarıma sahip katlanabilir bahçe minder desenleri farklı renk ve ebatları ile epey en uygun bir aksesuar.
Rahatça uzanabileceğiniz ve dinlenebileceğiniz bahçe minderleri yazın en trend işlek renk seçenekleri ile satışa sunulmuş halde.

Açıldığında yatak olan bahçe minderleri basit tüketimi ve yenidenkapatıldığında yerden sağladığı tasarruf ile epey süsleyici ve bahçe içinoldukça ihtiyaç duyulan bir aksesuar diyebiliriz.
Merak edenler için ortalama ebatları ise , bahçe minderini puf olarakseçenek ederseniz 80 x 63 x 30 , yatak olarak kullanmak istediğinizde ise 189 x 79 x 10 ölçülerine sahipler.
Mavi , yeşil , kırmızı , sarı ve pembe gibi birçok ilgi çekici rengebulunduran süsleyici bahçe minder desenleri ve ücretleri ayrıntılı olarak galerimizde listelenmiştir.
Beğendiğiniz ve satın alabilmek dilediğiniz süsleyici bahçe minderleri içinkendimize ulaşabilirsiniz .

Dekoratif Renkli Bahçe Minder Çeşitleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Ferforje Bahçe Takım Örnekleri ve Görselleri başlıklı makalemizde bahçe dekorasyon örnekleri, bahçe masa. bahçe sandalye ve Ferforje Bahçe Takım Örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir