Ferforje Çiçeklik Örneği İle Güzel Bir Dekorasyon Oluşturmanın Yolları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:44

Ev, bahçe, teras veyahut hobi odalarında ferforje vazo desenlerikullanarak abiye bir dekorasyon oluşturulabilir.
Kullanıldığı yerdeki havayı değiştirecek tesire bulunduran vazo desenleri,resim manada mekana zenginlik katar.
Çiçeklik olarak kullanılacak objelerle stant, masa, sehpa ya da iskemle deyapabilir.
Süs eşyaları arasında kalifiye bir yere bulunduran ferforje ürünler, ufakalanların dahi çiçekle buluşmasına olanak sağlar.
Etkili görselliğiyle hayat bölgesine değişik ve yaratıcı bir hava katan ferforje vazo desenleri, demirin bürünebileceği en güzel ve kalifiye biçimialmış halidir.
Birbirinden yaratıcı figürler vasıtası ile bilhassa cam ve kapı önleri, koltuk araları, Eklendi köşeleri ya da çalışma masalarının yanları renklendirilebilir.
Pek defa yerde süsleyici obje olarak sarfedilen ferforje ürünler, sağlamlığının yanında estetik, kullanımı kolay ve ekonomik analiz edersunma özelliğini içerisinde barındırır.

Evlere Bahar Geldi

Ferforje Çiçeklik Modelleri

Saksı büyüklüğüne göre minimum 4 değişik çiçeğin eş zamanlısunulmasına imkan sağlayan tekerlekli model, kalp figürleriyle hanelerehararet katar.

Doğal Görünüme Sahip Sehpa

Ferforje Çiçeklik Modelleri

Tepsi bölümü değişik tabii renkli ahşaptan hazırlanan sehpa bilhassa cam önünde tespit edilen sallanan koltuk yanına ya da çift koltuk arasına yerleştirilebilir.

 

Ferforje Çiçeklik Örneği İle Güzel Bir Dekorasyon Oluşturmanın Yolları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Ufak Bir Bahçe İçin Birbirinden Güzel Organizasyon Önerileri başlıklı makalemizde bahçe dekorasyon önerileri ve ufak bahçe dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir