İstikbal Bahçe Aksesuar Çeşitleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:14

Yazın bitmesiyle birlikte hanelerde kışa hazırlıklar başlayarak, küçük farklılıklar yapmanın da süreyi gelmiştir galiba.
İç dekorasyon kadar ehemmiyetli tek başka mevzu olan dış dekorasyonda, önde gelen markalardan bir tanesi olan Gelecek, bahçe aksesuarları ile ilgiçekiyor.

Retro bir takım: Bahama Mini Masa Takımı

Mesela bu yaz üretime başlayan Bahama Mini Masa Takımı retro tipi abiye tasarımıyla bahçeleri süsleyen mobilyalardan biriydi.
Bir gelenek çift, iki gelenek tekli rattan ve tek de dikdörtgen masadan meydana gelen bu mini masa takımı ailenizle eğlenceli zaman geçirmeniz için birebir.
İkili rattanın ölçüleri derinlik 69.00 genişlik 146.50 cm yükseklik 72.00 cm olacak şeklinde düzenlenmiş.
Bu ölçüler tekli rattan da 69.00, 71.00, 72.00 dikdörtgen masada ise 47.50, 85.50, 42.00 şeklinde.
Kahve köpüğü rattanlar üzerindeki turkuaz minderler bahçenize soft tek postmodern manzara sunmakla beraber grup, ayaklarının yerden yüksekliği bakımından size kullanım basitliği da sağlamış oluyor.
Bu tür güzel tek grubun yanına tatlı tek salıncak eklemeye ne dersiniz peki? Gelecek bahçe aksesuarlarına baktığımızda Siesta salıncakla karşılaşıyoruz.
Şimdi bahçemize ekleyeceğimiz salıncağımızı inceleyelim bir miktar.

Otantik Tamamlayıcımız Siesta Salıncak

Oldukça naif görüntülü gelecek Siesta salıncak bahçenizi bitirecek dokunuşa sahip tek bahçe aksesuarı.
Mutlak mini grup bahçenizi tam dolu göstermeyebilir ama tek salıncak ile bu boşluğu doldurarak göz kamaştırıcı tek dekorasyona sahip olabilirsiniz.
Kahverengi otantik yapısı ve yeşil minderleriyle bahçenizde kurduğunuz soft yapıya tamamiy le ahenk sağlayacak bu salıncağın ölçülerine ileriki olursak; derinlik 121.00 cm, genişlik 160.00 cm yükseklik 187.00 cm şeklinde tasarım edilen tek salıncak Siesta.

İstikbal Bahçe Aksesuar Çeşitleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kış Bahçelerine Uygun Mobilya Örnekleri başlıklı makalemizde bahçe dekorasyon örnekleri, bahçe mobilyaları ve kış bahçeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir