Kış Bahçelerine Uygun Mobilya Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:12

Yaz aylarında bahçe ve balkonlarda zaman geçirdikten ardından hazan ve kış döneminde haneye tıkılıp kalmak hoşunuza gitmiyor olabilir.
Ancak şayet tek kış bahçesi ya da kapalı tek balkonunuz varsa kışın da hanenizde yaz günlerini aratmayacak tek bölge oluşturabilirsiniz.

Küçük Balkonlara da Dekorasyon Mümkün

Ufak balkonlar için hem metanetli hatta harbiden az yer işgal eden masa ve sandalyeden meydana gelen Çetmen Sardunya masa takımını seçenek edebilirsiniz.
Kolaylıkla kapatıp açabileceğiniz bu masa takımı iki kişilik olup ahşap renginde.
Ahşap rengi bundan dolayı balkonunuzu dilediğiniz şeklinde dekore edebilirsiniz.
Yeşil bitkilerle ya da çiçeklerle, birçok süsleyici fikre açık olan bu masa takımı defa kullanımı kolay.
Eğer balkonunuzda bir miktar henüz yeriniz mevcutsa tek salıncak kullanarak hem ortamı ısıtabilir hatta eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.
Çetmen Yamaç Salıncak ya da Çetmen Paşa Salıncak gibi desenli kumaşa bulunduran tek salıncak seçenek edebilirsiniz, üstelik bu modellerin rengi kalifiye Panama kumaşı vasıtası ile güneşte solmuyor ve böylelikle yaz-kış uzun vadeli tek kullanım sağlıyor.

Bir Klasik Olarak Hasır Oturma Grupları

Geniş balkonlar için hasır bahçe koltuk takımları en uygun olup bu türde masa takımlar hem kış bahçesini canlandırıp ısıtacak hatta henüz konforlu olacaktır.
Çetmen Bonera Rattan koltuk takımının tek gelenek iki kişilik, iki gelenek tek kişilik koltuğu olup tek de orta sehpa olarak kullanabileceğiniz tek hasır pufu bulunuyor.
Hasır oturma kümeleri dış ortamlarda temizlik yönünden basitlik sağlayacak.
Bu tarz bahçe mobilyalarına yakışan tek başka dekorasyon teklifi ise peluşya da örgü halılar oluyor.

Kış Bahçelerine Uygun Mobilya Örnekleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Bahçelerinizi Estetik Hale Getirin başlıklı makalemizde bahçe dekorasyon örnekleri, bahçe tasarımları ve güzel bahçeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir