Paletten Köşe Takım Örnekleri

Kendin yap tasarımları yönünden birkaç ahşap palet ile eviniz içinmükemmel köşe takımları oluşturabilirsiniz.
Özellikle de paletten yapılan köşe takımları hem ekonomik yönden kolayneticeler içermekte, hatta estetikliği de kendisi orjinal biçimlerinize göre şekillendirebilmeniz yerine sizlere imkanlar karşılamaktadır.
Balkon, bahçe, şark odası hem de oturma odasına dahi paletlerle oluşturacağınız mükemmel köşe takımları yerleştirebilirsiniz.
Üstelik yanlızca yarım gününüzü dahi alabilecek olan kapasitelere sahipbu tür palet takımları vasıtası ile, meydana çıkacak olan neticeler sizi defafakat defa hoşnut edecektir.
Bu konuda bizler de sizin paletlerle uygulayabileceğiniz köşe takımı fikirlerini hazırladık.
Bu sayede aklınıza yatacak olan tasarıma da daha süratli erişebileceğinizi düşünüyoruz.

1. Balkonlarınıza beyaz renkli köşe takımları

Altı adet paleti beyaz renge boyadıktan ardından balkonlarınıza yerleştirebilir ve beyaz minder ile yastıklarla destekleyerek meydanamükemmel bir köşe takımı çıkarabilirsiniz.
Böylece geniş balkon ve teraslarınız için şık bir tasarıma da sahip olacaksınız.

2. Bahçenize hoş bir hava katın

Kiremit rengine boyayacağınız paletlerinizle güzel bir bahçe köşe takımı oluşturabilirsiniz.
Üstelik geniş bir açı bulunduğu için paletlerinize kollar ilave ederek güzel havaların keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

3. Çiçek desenli profesyonel köşe takımları

Paletlerinizin kenarlarını da kapamak yerine yapacağınız ahşap monte işlemlerinin sonrasında, çiçek desenli yastıklarla meydana epey güzel bir bahçe köşe takımı çıkarabilirsiniz.

4. Mavili morlu bahçe köşesi

Gri ve mavi renkleri ahenkli bir şeklinde harmanlayarak, minder ve yastıkdestekleri ile aynı anda şeklinde de meydana harbiden güzel bir köşe takımı çıkarma talihi bulacaksınız.

5. Siyah ile beyazın eşsiz uyumu

Evinizin en özel köşesine yapacağınız bu tasarımda, siyaha boyanmış paletlerinizi beyaz minderler ile muazzam bir şekilde bütünleştirip, ortaya etkili bir köşe takımı tasarımı çıkarabilirsiniz.

6. Ahşabı yeşil ile buluşturun

Dinlenmek için özel bir köşe oluşturmak ve ahşabın güzelliğini de öne çıkarmak adına paletlerin üzerini yeşil renklerdeki minderler ile şekillendirmenizi öneririz. Ortaya gerçekten de naif uyumlar çıkacağından asla şüphe etmeyin.

7. Geniş balkonları mutlaka değerlendirin

Palet köşe takımı tasarımları açısından geniş balkonları mutlaka değerlendirmenizi öneririz. Zira, bu sayede evinizin giriş kısmındaki alanları da hoş vakitler geçireceğiniz ortamlara dönüştürme şansınız olur.

8. Yazlıklarınıza hoş bir görünüm kazandırın

Aslına bakacak olursak yazlıklar ile birlikte her eve uyum sağlayacak teras kısmında paletlerle güzel köşe takımları oluşturabilir, evinizi de hoş bir görünüme kavuşturma şansı bulabilirsiniz.

9. Küçük bir köşe hiç fena olmaz

Paletlerle oluşturulacak olan köşe yerlerinin illa geniş olmasına gerek yok. Kendiniz için naif bir köşe tasarımı oluşturarak da evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

10. Evinizin giriş kısmını değerlendirin

Özellikle de geniş bir salon ile antre alanına sahip olan evler için bu tarz bir köşe takımı hayat kurtarır. Aynı zamanda estetik açıdan da orijinal bir görünüm kazandırır.

11. Krem renginin naifliğini bahçelerinizde şekillendirin

Evinizin bahçesinde krem rengi ile uyumlu olan palet köşe takımları yapabilirsiniz. Bu sayede de hoş bir estetik görünüme de sahip olma durumları olacaktır.

12. Bahçe tasarımlarının vazgeçilmezleri palet köşe takımları

Gerçekten de sağlam bir bahçe tasarımı açısından paletlerle ortaya sıkı görünümler kazandırabilirsiniz. Üstelik bu aşamalarda maddiyat açısından da avantajlı bir konum elde edebilmek mümkündür.

13. Muazzam görünümlere anında ulaşın

Son olarak sizlere palet tasarımları ile ortaya muazzam görünümler çıkarabileceğinizi de belirtmek isteriz.

Unutmayın ki kendin yap projeleri ve birkaç cesur hamle sayesinde gerçekten de sıkı işlere ulaşabilir, evinize özel köşe takımları oluşturabilirsiniz.

 

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

reklam
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.
Gizem
Ne iadar çalisma masasi
admin
buyrun İpek Hanım
Rastgele Yazılar
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.