Romantik Bahçe Modelleri

Yaz geliyor, doğa canlanıyor, insanın içi kıpır kıpır oluyor. Güzel yaz günlerinde romantik akşamlara ne dersiniz? Evinizin veya apartmanınızın bahçesini yaza hazırlayın. Küçük dokunuşlarla şık ve romantik bahçeler hazırlayın.

Ayaklarınızı uzatıp rahat rahat kitabınızı okumak için işe şezlonglardan başlayın. Renk renk yastıklarla onları daha rahat hale getirin ve tabii ki gece size eşlik edecek mumları unutmayın.

Aileniz ve arkadaşlarınızla oturacağınız oturma köşeleri hazırlayın.

Bahçenizin dekorasyonunda uçuk renkler kullanın. Yazın sıcağında içinizi serinletecek uçuk maviler, pembeler ve tabii ki beyaz.

Gündüz sizi güneşten koruyan şemsiyenize ekleyeceğiniz kandiller ve renkli kurdelelerle akşamları da gecenize ayrı bir şıklık katın.

Yazın hamak keyfinin yerini hangi zevk alabilir? Çimlerin üzerine atacağınız minderler gece arkadaş sohbetlerinize eşlik edecektir. Şemsiyenin ucunda ki taş süslemelerini ayrıca dekorasyonunuza şıklık katmaları için kullanabilirsiniz.

Yazın açık hava sinemasının keyfine doyum olmaz.

Bahçe dekorasyonunuz da tülleri kullanabilirsiniz. Hem bahçenize renk katmış olursunuz, hem de ağaçlardan dökülebilecek şeylerden korunursunuz.

Bahçenize sürpriz, gizli köşeler ekleyin. Bir ağacın altına koyacağınız bank ve onun üzerinde ki renkli yastıklar, bütün günün stresini atmanıza yardımcı olabilir.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
reklam
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.
Gizem
Ne iadar çalisma masasi
admin
buyrun İpek Hanım
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.