Romantik Bahçe Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:01

Yaz geliyor, doğa canlanıyor, insanın içi kıpır kıpır oluyor. Güzel yaz günlerinde romantik akşamlara ne dersiniz? Evinizin veya apartmanınızın bahçesini yaza hazırlayın. Küçük dokunuşlarla şık ve romantik bahçeler hazırlayın.

Ayaklarınızı uzatıp rahat rahat kitabınızı okumak için işe şezlonglardan başlayın. Renk renk yastıklarla onları daha rahat hale getirin ve tabii ki gece size eşlik edecek mumları unutmayın.

Aileniz ve arkadaşlarınızla oturacağınız oturma köşeleri hazırlayın.

Bahçenizin dekorasyonunda uçuk renkler kullanın. Yazın sıcağında içinizi serinletecek uçuk maviler, pembeler ve tabii ki beyaz.

Gündüz sizi güneşten koruyan şemsiyenize ekleyeceğiniz kandiller ve renkli kurdelelerle akşamları da gecenize ayrı bir şıklık katın.

Yazın hamak keyfinin yerini hangi zevk alabilir? Çimlerin üzerine atacağınız minderler gece arkadaş sohbetlerinize eşlik edecektir. Şemsiyenin ucunda ki taş süslemelerini ayrıca dekorasyonunuza şıklık katmaları için kullanabilirsiniz.

Yazın açık hava sinemasının keyfine doyum olmaz.

Bahçe dekorasyonunuz da tülleri kullanabilirsiniz. Hem bahçenize renk katmış olursunuz, hem de ağaçlardan dökülebilecek şeylerden korunursunuz.

Bahçenize sürpriz, gizli köşeler ekleyin. Bir ağacın altına koyacağınız bank ve onun üzerinde ki renkli yastıklar, bütün günün stresini atmanıza yardımcı olabilir.

Bir önceki yazımız olan Bahçe Düzenlenmesi Fikirleri başlıklı makalemizde bahçe düzenleme fikirleri, bahçe düzenleme örnekleri ve bahçe fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir