Rüya Gibi Hobi Bahçe Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 15:14

Günlik hayatımızda, iş gerilim, metropol’in verilen gerginlik inşaat projelerinin yükselmesi şehirlerin gittikçe beton yığınına dönüştüğü tekvakitte insanların devasa tek bölümünde psikolojik sorunlar ve çöküntü bulguları ciddi tek şeklinde artış göstermiştir.
Yeşil alanlarda vakit geçirmek ve toprağa neqatif elektiği bırakmak bunları tek nebze de olsa hafifletiyor.
İnşaat projeleri hasebiyle kentler gittikçe beton yığınına dönüşse de, halakent içerisinde yeşillik alanlar sahip olunan.
Son zamanların trendi olan Hobi bahçeleri kent yaşantısının gürültüsünden vestresin den uzaklaşmak isteyenler için en güzel alternatiflerden bir tanesidir.
Hobi bahçelerinde toprak ve doğayla iç-içe vakit geçire bilir, istediğiniz ürünü kendisi ellerinizle yetiştirerek, organik besin tüketmenin ve yetiştirdiğiniz ürnün ismim ismim yetişmesini izlemenin tadını müdde tbilirsiniz.
Genelde hobi bahçeleri belediy ye doğrulusunda kurulur, fakat ufak dahi olsa arsanız varsa kendisi hobi bahçenizi kura bilirsiniz.

Rüya gibi 8 Hobi Bahçesi için:

1-  İşinize yaramayan araba tekerleklerinin içine dilediğiniz çiçek ve ya meyve tohumu ekerek hem dekoratif hem de düzenli bir hobi bahçesi oluşturun.

2- Çaydanlık, leğen, eski tencere gibi kullanmadığınız eşyalarınızın içine maydanoz, dereotu, soğan, nane gibi yeşillikler ekrek görsel bir şölen oluşturun.

3- Eski el arabsının içine yine dilediğiniz sebzeyi ekip yerdeki toprakla birleştirerek, el arabsından taşmış görüntüsü oluşturun.

4- Kullanmadığınız dolapların çekmecelerine yeşillikler ekerek ilginç ve eğlenceli bir görüntü oluşturun.

5- Eski lastik çizmelerinizi birer saksıya dönüştürün.

6- Bahçede çürümeğe terk edilmiş, hurda arbanın üzerine renk-renk çiçekler ekerek bahçenize bakanları hayran bırakın.

7- Kesilmiş ağaç kovuklarının içine dilediğiniz tohumu ekerek tekrar onlara hayat verin.

8- Plastik şişeleri kesip, farklı renklere boyayarak dekoratif ve eğlenceli saksılar elde edin.

Rüya Gibi Hobi Bahçe Örnekleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Mobilyaların Bahçe İle Dekore Edilmesi başlıklı makalemizde bahçe dekorasyon örnekleri, bahçe movbilyası ve mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir