Yolda Yapacağınız Düzenlemeler İle Bahçeniz Muhteşem Gözükecek!

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:39

Bahçenizin mükemmel gözükmesini mi istiyorsunuz? Bu tasarımlar tam da sizi isteğinize oluşturabilecek cinsten gözüküyor. Bahçenizin peyzaj düzenlemesini yaptınız, bahçe mobilyalarınız amade diyelim bahçenizin tasarımını tamamlamak için yol düzenlemesi yaparken zorlanıyor olabilirsiniz. Hazırladığımız galerideki görseller ve fikirler size oldukça muavin olabilir. Tabii görünümlü bir yol düzenlenmesi için tercih edilebilecek fikirlerin yer aldığı galerimizde öne çıkan tasarımlardan biri taşların kullanımı ile gerçekleştirilen yol düzenlemesi fikri, farklı taşların kullanımı oldukça yaratıcı ve bir o kadar da tabii bir manzara elde edilmesini sağlamış.

Yolların çimenler ile harmanlanması ise bahçenizde ki tazeliğe katkı yapıyor. Kareler ile tasarlanmış yol görüntüsü misafirleriniz de beğenisi toplayacak gibi duruyor. Renkli çiçeklerinizin yanına ise renkli taşlar yardımı ile oluşturulmuş bir yolun harika olabileceğini de görsellerde görebiliyoruz. Özenerek seçtiğiniz, yetiştirdiğiniz rengârenk çiçeklerinizin yanına ancak böyle renkli bir yol yakışırdı zaten. Ağaçlar ile çevrili bir bahçeniz var ise ağaç gövdeleri ile uyumu yakalayabilmek için kullanılan ahşap renkli taşlar ve döşemeler tercih edilebilir. Tuğla renginin ağırlıkta olduğu yol düzenlemelerinin ise doğaya ne kadar yakıştığına hiç kuşku yok. Bu kadar güzel seçenek arasından seçim yapmak zor olacak gibi gözüküyor değil mi?

bahce-yolu-fikirleri

bahce-yolu-fikirleri-1

bahce-yolu-fikirleri-2

bahce-yolu-fikirleri-3

bahce-yolu-fikirleri-4

bahce-yolu-fikirleri-5

bahce-yolu-fikirleri-6

bahce-yolu-fikirleri-7

bahce-yolu-fikirleri-8

bahce-yolu-fikirleri-9

bahce-yolu-fikirleri-10

bahce-yolu-fikirleri-11

bahce-yolu-fikirleri-13

Bir önceki yazımız olan Çok Farklı Çardak Tasarımı! Bahçenizdeki Vakitlerin Güzel Geçmesini Sağlayın başlıklı makalemizde bahçenizdeki vakitler, çardak tasarım ve çok farklı çardak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir