Balkonunuzu Cennet Gibi Güzel Yapın
admin 11 ay önce Balkon

Havaların ısınmaya başlamasıyla beraber henüz serin ortamlardaki konfor alanlarını seçenek etmeye başlıyoruz.
Öyle ki bazı durumlarda sıcaktan ismim atasınız ve aut çıkasınız dahi gelmeyebiliyor.
Veya hafta sonları serin tek mekân beklentisi ve yorgun dönüşler, keşke evde otursaydık tümceleri ile nihai bulabiliyor.
Evlerimizde genellikle yazın kullandığımız tek alan olarak balkonlarımız ise taş, mermer ve granitle zaman geçir ilesi tek yer olma beklentimizi fazlası vakit karşılayamayabilir.
İşte tam bu noktada balkonumuzu tek kafe havasına çevirebiliriz.
Dikey açılabilen camlarla yağışlı havalarda da kullanılabilecek kapalı ortamlara dönüştürebileceğimiz balkonumuzun zeminini nemden etkilenmeyen ve su ile yıkanabilir laminat yüzeyle ve duvarlarını kafeler de görebileceğimiz duvardan sarkan classic saatlerle süsleyebileceğimiz taş görüntülü duvar kâğıtlarımıza asabilir ya da duvarlarımızı tamamen taş parkelerden yaptırabiliriz.
Bu şeklinde balkon tasarımlı kafelere gitmek adına ev ortamında balkonunuzu kafeye çevirmeniz olası olacaktır.
Yine kafelerdekine benzer bank ve puflarla ferah tek hayat kısmı ve kafe ortamını evinizin tabiri caizse yazlığı olan balkonlarımıza taşıyabiliriz.
Ruhumuzu dinginleştirmek için rengârenk çiçeklerin bezediği ve sarmaşıkların taş desenli duvarlarımızı sarmaya başlamış, yeşilin verilen serinlikle balkonumuzun kendimize ilişkin kafe kısmında sevgi dolu ve serin akşamlar geçirmemiz olası olacaktır.
Ancak balkonumuzdan güneş hiç noksan olmuyorsa abiye güneşlik tasarımlarını cam balkonumuza taşıyabilir, mutfağa açılan sürgülü kapılıtek balkonumuz varsa mutfağımızı balkonumuzla beraber serinletebilecek büyüklükte klima ile serinliğimizi garanti altına almamız gerekebilir.
Yine defa soğuk havalarda itinayla hazırladığım balkonumu sebep kullanacağım diyenler için klima ısıtıcı analiz eder de ürettiği için kesinlikle kullanılabilirliği arttıracaktır.
Eğer yazın gitmeyi iple çektiğiniz tek yazlığınız yok ise ve yazlığınızın her daim başucunuza gelmesini istiyorsak bu farklılıklar konuk sayınızın kalıcı olarak yükselmesine da neden olabilir.

Balkonunuzu Cennet Gibi Güzel Yapın Resim Galerisi

balkon-dekorasyon-tuyolari

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.