Dekorasyon Yaparken Balkonunuzu Sakın Aklınızdan Çıkarmayın
admin 11 ay önce Balkon

Balkonlarda görmeye alıştığımız eşyalar genellikle masa ve sandalyedir.
Hatta iskemle ve masa her balkon için demirbaştır diyebiliriz.
Artık enteresan tasarımlar vasıtası ile sıradan tek iskemle ve masa adına balkonunuzu hem kullanımı kolay hatta yaratıcı tek şeklinde dekore edebilirsiniz.
İşte size balkonunuzu dekore etmek için tek kaç düşünce.

Sallanan Koltuk: Geniş tek balkonunuz yada terasınız varsa keyifle oturabileceğiniz sallanan tek koltuk seçenek edebilirsiniz.
Seçeceğiniz abiye tasarımlı tek sallanan koltuk balkonunuzda güzel tek dekorasyon ürünü olacaktır.

Pratik laptop masası: Yazın sıcak havalarında odaya tıkılıp kalmak istemiyor musunuz? O vakit çıkın balkonunuzda çalışın.
Ama tek masa koyacak kadar geniş tek balkonunuz yok mu? bundan sonra hiç mesele değil balkon demirinize asarak kullanabileceğiniz kolay laptop masası ile ihtiyaç duyduğunuz yalnızca tek iskemle hadi şimdi rahat rahat çalışın.
Üstelik farklı tasarımları vasıtası ile bu laptop masasının demirinize geride bıraktığımız bölümünü saksı olarak kullanabileceğiniz desenleri debulunuyor.

Şık ve dekoratif Mumluklar: Gündüz balkonunuzda gün ışığından yararlanıyorsunuz fakat gece sebep aydınlatacağınızı mı düşünüyorsunuz? Tavan aydınlatması kadar kesif tek ışık istemiyor musunuz? Balkonunuza koyacağınız süsleyici mumluklar hem abiye tek dekorasyon için hatta gece loş fakat hoş tek ışıkta oturmanız için güzel tek tercih olacaktır.

Gölgelik: Yaz aylarında açık havada oturmak herkese zevk verir.
Birde şu güneşin rahatsız edici ışınları olmasa keşke.
Biri tentemi diye konuştu ? Evet tente güzel tek çözüm fakat tenteler dekorasyon için pekte hoş tek görüntü oluşturmuyorlar.
Bunun için abiye tasarımlı tek güneş şemsiyesine ne dersiniz.
Üstelik bundan sonra şemsiyeler o kadar abiye tasarımlara sahip ki her tür dekorasyona uyabiliyorlar.

Puf minderler: Geniş bir balkona sahipseniz güzel ve modern bir seçim olan puf minderleri mutlaka balkonunuzda kullanmalısınız. Bu minderler sayesinde ayaklarınızı uzatıp keyifle güneşin tadını çıkarabilir yada kitabınızı okuyabilirsiniz.

Renkli Tabureler: Rengarenk şık ve şirin bir balkon mu hayal ediyorsunuz? Farklı boyut ve renklerde tabureler satın alabilir ve ya kendiniz boyayabilirsiniz. Bu tabureleri oturmak için kullanabileceğiniz gibi sehpa olarak da kullanabilirsiniz. Hatta üzerlerine güzel saksılar ve aksesuarlar koyarak farklı bir dekorasyon tarzı bile oluşturabilirsiniz.

Dekorasyon Yaparken Balkonunuzu Sakın Aklınızdan Çıkarmayın Resim Galerisi

b1

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.