Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyolarınızı ufak değişiklikler yaparak baştan yaratın. Küçük aksesuarlarla işe başlayın. Eski parfüm şişeleri banyonuzun güzel kokmasını sağlar, hem de şık bir hava verir. Kavanozları sabunlarınızı, banyo tuzlarını vs. koymak için kullanabilirsiniz. Küçük çiçekler ve kurdelelerle süslemeyi unutmayın.

Küçük sehpaları banyo dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Tepsiler de, içlerine koyacağınız parfümleriniz, kremleriniz, sabunlarınız için şık bir sunum sağlayacaktır.

Duvarlara banyonuzun temasına uygun tablolar asın. Deniz kabukları, yelkenliler, çiçek motifleri…

 

Banyo dekorasyonunda sepetler çok şık duruyor. Sepetlerinizin içine banyonuzun renklerine uygun kılıflar dikebilirsiniz.

Lavabonun altını banyonuzun renklerine uygun bir perde ile kapatabilirsiniz. Böylece hem şık bir görünüm kazanır, hem de lavobonuzun altını eşyalarınızı koymak için kullanabilirsiniz.

Çiçekleri mutlaka dekorasyonunuza ekleyin. Rengarenk çiçekler banyoda içinizi açacaktır.

Banyonuza küçük dolaplar yerleştirin. Böylece banyoda daha sıcak bir hava yaratmış olursunuz, aynı zamanda havlular, kremler, sabunlar için de şık bir dolap olmuş olur.

Özellikle misafir tuvaletinde raflardan faydalanabilirsiniz. Misafirleriniz temiz havlulara daha kolay ulaşabilir, siz de banyonuza ayrı bir şıklık katmış olursunuz.

 

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
reklam
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.
Gizem
Ne iadar çalisma masasi
admin
buyrun İpek Hanım
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.