Basit, Merdivenli Çamaşırlık
admin 2 sene önce Banyo Dekorasyonu

Eğer bir apartman dairesinde çalışıyorsanız, alandan tasarruf etmek ve ekstra saha kazanmak için deli çözümler bulmak konusunda ustalaşırsınız. Şimdi, tabi ki her türlü insan var ve kendi işini kendi görmeyi seven insanlar size şimdi göstereceğim projeden çok hoşlanacaklar. Bu projede ufak bir daire için, var olan materyallere farklı bir şekilde bakmamız gerekiyor, bu sayede sahip olduğumuz alanı daha verimli kullanabiliriz, bir dakika içerisinde siz de neyden bahsettiğimi anlayacaksınız.

çamaşırlık-fikirleri

Çamaşır yıkamak hayatın bir parçası elbette ve ufak bir dairede yaşıyorsanız, kurutma kısmı gerçekten zorlayıcı bir vaka haline gelir. Şanslısınız ki bir gün bir kız bu fikirler ortaya çıktı, merdiveni evin tavanına asmış ve merdivenin farklı bölümlerine de askılar yerleştirmiş. Oldukça basit bir projeden bahsediyoruz ve şayet siz de bunu uygulamak istiyorsanız, eski tahta bir merdivene ihtiyacınız olacak, merdiveni istediğiniz renge boyadıktan sonra sağlam bir şekilde tavana asmalısınız.

çamaşırlık-fikirleri-1

Sonrasında da askılar ekleyip, dayanıklılığını test edin çünkü yeni yıkanmış tüm çamaşırlarınızı yerde bulmak isteyeceğiniz son şey olacaktır. Bu yüzden yeni çamaşırlığınızın ne kadar çamaşırı kaldırabileceğini test etmelisiniz.

çamaşırlık-fikirleri-2

Bence bu düşünce oldukça güzel ve evinizde uygulayabileceğiniz kadar da basit ve bu fikri sizinle paylaşmamın en mühim sebeplerinden biri de çok fazla maliyet gerektirmemesi.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
reklam
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.
Gizem
Ne iadar çalisma masasi
admin
buyrun İpek Hanım
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.