Gördüğünüzde İçinizin Gideceği Renkli Banyolar

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 13:53

Banyo planımı konusun da sıradanlığı bozmak isteyenlere önerebileceğimiz banyo modellerinin başında birbirinden kalifiye renkli banyo tasarımları gelmektedir. Sizler için birbirinden modern ve farklı tasarımları göz kamaştıran banyo modellerini bir bir sıralıyoruz, fikir alması, evlerinizde tasarıma dönüştürmesi sizlere kalmış duruma…

1. Parıltılı Duvar Kâğıtları

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri

Krem banyo seçenek etmekten hoşlananlar için mükemmel bir banyoplanımı sizlerin beğenisine sunulmaktadır.
Banyosu ağır bir görüntüye bürünsün isteyenler için açık renkli banyolar,dilenen görüntünün meydana çıkmasını karşılamaktadır.
Işıltılı duvar kaplamalarından yaralanarak ve krem rengine en fazlayakışan kahve tonlarının bütünleşmesi ile meydana gelen banyo dolapları ile sizlerde mükemmel bir banyo dekorasyonu‘na sahip olabilirsiniz.

2.Çiçekli seramikler ile banyolar renklensin

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-1

Orkide çiçeğinin zarifliğini banyolarınıza taşımaya ne dersiniz? Orkide pembesinin loş ışığı banyolarınıza esin olmaya geliyor.
Banyo keyfinizi katlayacak ve banyodan çıkmak istemeyeceğiniz bir tasarıma sahip alabilmek için sizlerde çiçek desenlerinden meydana gelenseramikleri seçenek edebilirsiniz.

3.Banyonuzda yeşil rüzgârı

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-2

Değişik renklerden meydana gelen banyolar bu sezonun en tanınmışdesenleri, bilhassa yeşil ve krem uyumu meydana göz alıcı tasarımlar çıkartmaktadır.
Sizlerde banyonuzda bulunan seramikleri ve banyo dolaplarını yeşil renginden yana seçenek ederek hayal bile edemeyeceğiniz şıklığa basitçekavuşturabilirsiniz.
Banyo dolaplarınızdan tutunda yer döşemelerinize kadar yeşilin hâkimiyetini banyonuzda muhafaza edin.

4. denizi andıran tasarımlar:

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-3

Kendisini dört mevsim bir deniz kenarındaymış gibi hissetmek isteyenler için; mükemmel bir dizayn karşınızda.
Berrak sulardan esinlenerek banyolarınıza renk katan tasarımlar epey göz alıcı bir şıklığa sahip.

5. klasik modern banyolar:

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-4

Banyonuzun ferah ve geniş görünmesi için mutlaka dekorasyon kısmında aynalar yer verin. Çeşitli dolaplar ve çamaşır makinesi de içine alan derli toplu alanlar modern banyoları ortaya çıkartmaktadır.

6.Kullanışlı banyolar:

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-5

Jakuzi keyfi ile banyodan çıkmaz istemeyecek ve duvara monte edilen cam raflar ile çok kullanışlı banyolara sahip olabilirsiniz. Kullanımı ve temizliği pratik olan banyolar için sizlerde duvara raf detaylarını düşünebilirsiniz.

7.romantik banyo tasarımı:

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-6

Kırmızı renginin banyolarda hakim olmasını tercih edenlerdenseniz sizler de kırmızı renkli ve desenli seramikleri tercih ederek büyüleyici bir banyo tasarımlarına kolayca sahip olabilirsiniz. Uzun bir küvet hemen yanı başında klozet ve lavabo dar banyoları bir anda farklı görüntüye taşıyabilmektedir.

8. Otantik banyo şıklığı

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-7

Otantik banyo hayali kuranlar için şahane fikirler burada. Banyonuzdaki seramikleri çiçek motiflerinden yana seçerek sizlerde fraklı bir ortama sahip olabilirsiniz. Lavabonuzu hemen küvetin yanı başında dizayn ederek farklı bir banyo dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

9.Hareketli banyolar:

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-8

Banyo tasarımınızı hareketlendirmek için yine duvarlarda kullandığınız seramikler çok önemlidir. alta ve üst taraflara daha minik seramikler kullanarak istediğiniz hareketi kolayca yakalayabilirsiniz. Banyo aydınlatmanızı sıra dışına kullanarak sarkan top avizeler halinde yaparsanız göz alıcı banyo tasarımına sahip olabilirsiniz.

10. banyolarda saray şıklığı.

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-9

Tüm banyonuzu baştan sona vişneçürüğü seramikleri ile döşemeye ne dersiniz? Çeşitli aksesuarlar ile banyonuzun rengini farklı yönlere çekebilirsiniz. Bunun için duvarlarda bulunan dev aynalar oldukça önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Sizi Büyüleyecek Yeşil Banyo Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde banyo dekorasyon önerileri ve yeşil banyo örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir