Göz Alıcı Banyo Dekorasyon Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 20:42

Her ne kadar şıkta olsa classic banyolardan sıkıldıysanız ve henüz orijinal fikirler arıyorsanız sizler için uzun incelemeler yaparak bulduğumuz birbirinden güzel dizayn fikirlerinden yararlanabilirsiniz.
Bu objeleri makul şeklinde kullandığınız takdirde banyonuzun havasıtamamiyle değişecektir.
Muhteşem Süsleyici Ürünler
Harika bir banyo planımı inşa etmek için kesinlikle ki kullanacağınızsüsleyici ürünler devasa ehemmiyet taşıyor.
Banyonun resim bütünlüğünün tam olmasına da itina göstermeniz koşul.

Bisikletten Banyo Tezgâhı

goz-alici-banyo-tasarimlari-1

Bisikletin banyo tezgahı olarak kullanılabileceği hiç aklınıza gelir miydi? Sizde bu tür bir banyo dekorasyonu yaparak bilhassa çocuklarınızın gönlünü fethedebilirsiniz.
Bisikletin selesini ister havlu dilerseniz de başka banyo malzemelerini koymak için kullanabilmeniz mümkün.
Bu dekorasyonu külüstür bisikletinizden yararlanarak kendiniz de yaratabilirsiniz.

Akvaryum Lavabo

goz-alici-banyo-tasarimlari-2

Balık bakmayı seviyorsanız bu lavabo tam size göre.
Banyo tezgahının üstüne kuracağınız bu lavaboda kolaylıkla balık besleyebilirsiniz.
Balıkların bakımını yapabilmek ve beslenmelerini sağlamak için lavabonun iki yanısıra tespit edilen plastik kapaklardan faydalanmanızolası.

Ferah Bir Banyo

goz-alici-banyo-tasarimlari-3

Yarı ahşap yarı mermer yüzeyiyle dikkat çeken bu harika banyo, dev bir ayna sayesinde olduğundan çok daha büyük görünmeyi başarıyor. Geniş bir duşa kabin sayesinde duştan hiç çıkmak istemeyecekseniz.

Cam Küvet

goz-alici-banyo-tasarimlari-4

Suyun adeta boşlukta duruyor gibi görünmesini sağlayan bu cam küvet ile herkesi kıskandıracak bir banyo tasarımına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz içinde oyuncak ördekler yüzdürerek çocuklarınızın eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

Fonksiyonel Banyo

goz-alici-banyo-tasarimlari-5

Dilerseniz sadece duş alabileceğiniz bir duşa kabin ve dilerseniz içini doldurup keyif yapabileceğiniz bir küvete sahip olan böyle bir banyo ile günün tüm yorgunluğunu üzerinizden
atabilirsiniz.

Cam Lavabo

goz-alici-banyo-tasarimlari-6

Modern banyo tasarımlarından hoşlanıyorsanız bu cam lavabo tam da ihtiyacınız olan görüntüyü sağlayacaktır. Kenarından mermer bir parçaya sabitlenen bu lavabo evinizin en orijinal dekoratif ürünlerinden biri olmayı başaracaktır.

Arktik Lavabo

goz-alici-banyo-tasarimlari-7

Banyonuzda buz kütlesi varmış hissini yaşamak isterseniz böyle bir lavabodan faydalanabilirsiniz. Adeta çatlak bir buz kütlesi gibi görünen bu lavabo pürüzsüz mermer yüzey sayesinde belirginleşiyor.

Şeffaf Lavabo

goz-alici-banyo-tasarimlari-8

Adeta havada duruyor gibi görünen bu lavabo ile ışığın yansıma ve kırılmalarını sergileyerek banyonuza zarif bir hava katacaktır.

Bir önceki yazımız olan Pembe Temalı Banyo Örnekleri ve Tasarımları başlıklı makalemizde banyo dekorasyon önerileri ve pembe renkli banyolar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir