Hoşunuza Gidecek, Şaşırtıcı Açık Banyo Depolama Önerileri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:21

Depolama adını gördüğünüzde büyük ihtimalle o makaleye derhal göz atıyorsunuzdur zira hepimiz hanemizdeki eşyaları olabilecek en iyişeklinde gizlemek isteriz.
Bu makalede size banyonuzda depolama yapmanın muazzam ve güzel yollarını sunmaya çalışacağım.
Açık depolama son günlerde yükselişte olan bir trend ve eminim siz dehenüz evvel çoğu banyoda buna tanık olmuşsunuzdur.
İnsanların giderek özgürleşen yapıları onları banyolarındaki havluları ve banyo aksesuarlarını dolaplarda saklama gerekliliğinden uzaklaştırıyor.
Insanlar bu tür eşyalarını kapalı kapılar ardında gizlemek adınabanyolarında sergilemeyi seçenek ediyorlar ki bu süper çağdaş ve bu arada şu sıralar harbiden moda olan bir vaziyet.
Bu trendi banyonuza programın çoğu değişik yolu sahip olunan, bu hervakit devasa bir değişim inşa etmek mananına gelmiyor kuşkusuz.

Hoşunuza Gidecek, Şaşırtıcı Açık Banyo Depolama Önerileri Resim Galerisi

Tahta merdiveninizle neler yapabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Sizin için mükemmel bir fikrim var. Neden merdiveninizi banyoya yerleştirip, mükemmel raflar elde edip bunun keyfine varmıyorsunuz? Eğer banyonuz geniş bir alana sahipse, bunu yapmamanız için bir sebep göremiyorum! Ayrıca, size oldukça

Bilhassa bu küvetin yanındaki açık raf fikrini defa sevdim zira her şeyellerinizin altında, uzanabileceğiniz mesafede gözüküyor.
Küvetin keyfini çıkarırken rahatsız olmanıza da lüzum yok doğal.
Bu dömme depolama planımı aşağı yukarı herkesin hayalini kurduğu bir şeydir İki duvarın arasındaki bu raflar harbiden baş döndürücügözüküyor.
Depolama fikirleri olası olan her santimi kullanmayı hedefler, bu sebepten şayet klozetinizin üstünde boş bir alan varsa buraya mükemmelraflar ekleyebilirsiniz ve böylece havlularınız ve banyo malzemeleriniz için epey geniş bir alan elde edebilirsiniz.
Bu her odada kullanabileceğiniz bir düşünce, tekilce banyo için değil.
Lavabonun altındaki boş alandan bahsetmeyi unutmayalım.
Buraya da açık raflar ekleyebilirsiniz ve böylece banyonuzun olmasındanhenüz devasa bulunduğu ilüzyonunu da yaratmış bulunursuzunuz.
Özel yapım tahta raflarınızı rahatlıkla duvarınıza monte ettirebilirsiniz.
Bu tarz bir düşünce de hem alanınızın tüketimini maksimuma çıkarmanızı sağlar hatta size ilave olarak depo kısmı sağlar.
Eğer defa derli toplu bir insansınız ve açık raflarda eşyalarınızın derbederdurmasını istemiyorsanız, çoğu kutu edinebilir ve eşyalarınızı bu kutulariçerisinde derli toplu tutabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Göz Alıcı Banyo Dekorasyon Örnekleri başlıklı makalemizde banyo dekorasyon fikirleri, banyo dekorasyon örnekleri ve değişik banyo dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir