İlginç Modern Banyo Lavabosu Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:35

Banyo lavaboları artık yalnızca elimizi yıkamak için kullandığımız basit alanlar değiller, daha stil sahibi bir hal aldılar ve dünya çapında tasarımcıların lavabolar için çarpıcı ve yeni fikirleri var. Lavaboların artık yalnızca görevlerini yerine getirmeleri yeterli değil, daha çağdaş ve havalı tasarımlarla beraber banyomuzun tasarımını tamamlamaları da gerekiyor. Eşyalarımızın baktığımızda göze güzel görünen, eşsiz ve enteresan şeyler olmasını istiyoruz. Şanslıyız ki günümüzde isteklerimizi gerçeğe dönüştürmek oldukça basit ve bu sayede hep istediğimiz harika banyoya sahip olabiliyoruz.

Seçim yapabileceğiniz birçok seçenek mevcut, ki bu da seçim yapmayı gerçekten zorlaştırıyor. Asıl mühim olan mevzu, bahis ise lavabomuzun tasarımın banyonun umumi görünümüyle uyumlu olması, zevkli olması ve göze hoş gelmesi. İlk olarak lavabomuzun malzemesini seçmekle başlayabiliriz, mesele cam, metal, ahşap ya da taş. Sonrasında ise formunu seçebiliriz, mesele kare, daire ya da dalgalı gibi. Sonrasında ise yapmamız gereken tek şey görüntüyü tamamlayacak ufak detaylar eklemek, oldukça kolay.

Eğer ilham almak istiyorsanız, sizin için toparladığımız bu harika ve yaratıcı banyo lavabosu tasarımlarına bir göz atın. Sofistike, kullanışlı, etraf dostu ya da renkli tercihler arasından istediğinizi seçebilirsiniz, her beğeni için farklı seçenekler mevcut.

modern-banyo-lavabo-fikirleri-1

modern-banyo-lavabo-fikirleri-2

modern-banyo-lavabo-fikirleri-3

modern-banyo-lavabo-fikirleri-4

modern-banyo-lavabo-fikirleri-5

modern-banyo-lavabo-fikirleri-6

modern-banyo-lavabo-fikirleri-7

modern-banyo-lavabo-fikirleri-8

modern-banyo-lavabo-fikirleri-9

modern-banyo-lavabo-fikirleri-10

modern-banyo-lavabo-fikirleri-11

 

modern-banyo-lavabo-fikirleri-13

modern-banyo-lavabo-fikirleri-14

modern-banyo-lavabo-fikirleri-15

modern-banyo-lavabo-fikirleri-16

modern-banyo-lavabo-fikirleri-17

modern-banyo-lavabo-fikirleri-18

modern-banyo-lavabo-fikirleri-19

modern-banyo-lavabo-fikirleri-20

Resim Kaynakları: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19 ve 20.

Bir önceki yazımız olan Birbirinden Kullanışlı ve Dekoratif Banyo Önerileri başlıklı makalemizde Banyo dekorasyonu ve dekoratif banyo hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir