Kale Doğal Taş Koleksiyonu

Yılların deneyimini sürekli yenilik politikasıyla bugünlere taşıyan marka kale grup şimdilerde doğal taş koleksiyonu ile konuşuluyor. Birbirinden özellikle doğal taşlardan bir koleksiyon oluşturan kale doğanın bir ayağını mekânlarınıza estetik bir şekilde ulaştırıyor. Doğal taş koleksiyonu adı altında taşları ayıca kendi arasında yorumlayarak küçük koleksiyonlar oluşturmuş. Bu grupta yer alanlardan biri olan Beau ideal koleksiyonu modern dekorları nadir bulunan taşlardan yaratmak isteyenler için ideal. Dilediğiniz boyutlarda ve çok sayıda alternatifi içinde barındıran bu koleksiyonun parçaları ile kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Adını tasarımının çizgisinden alan rustik koleksiyonunda country tarzı hâkim.

 

Traverten ve mermer ürünlerine rustik havası veren tasarımda pastel renklere öncelik verilmiş. Bilinirliği dünya çapında olan blanche mermeri ile beyazın derinliğini ve modernliğin son noktasını blanche koleksiyonunda görebilirsiniz. Parlak kristallerle sadeliğine asil bir ışıltı katan bu seri kale doğal taş serisinin gözdelerinden biri. Ünlü azure taşından ilhamını alan azure koleksiyonu sadeliği ile büyüleyebilecek bir tasarıma sahip. Aradığınız farklılık ise azure serisi tam size göre. Elegant görünümleri sevenler için koyu gri taşlardan oluşan Oxford Grey ile kale aynı zamanda dayanıklılığı konusunda iddialı bir seri geliştirmiş. Honlu, pahlı ve cilalı alternatifleriyle satışa sunulan Oxford serisi Kale’nin diğer başarılı serilerinden yalnızca bir tanesi. Alternatiflerin içinde alternatifler yaratan kale ile seçimleriniz artık çok daha kolay olacak.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
önceki Yazı
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

reklam
Son Yorumlar
admin
tabi efendim stoklara bakıyorum hemen dönüş yapacağım size
Songül Gündoğdu
2 adet 6 m istiyorum varmı
Ismail
Sadece dolabı ve aynası yanınada çamaşır makinesinin yerini yapsak kaça mal olur aynı bu model
admin
Merhaba Burçak Hanım maalesef biz sadece fikir verme açısından paylaşımlar yapıyoruz fiyat konusunda herhangi bir şey diyemeyeceğim.İyi Günler
Burçak Muğlalı
Merhaba bu yukarıdaki çalışma masası için fiyat alabilir miyim sandalyeler hariç olarak Ve bir de ölçüler nedir acaba?
Popüler
Son Yorumlar
admin
tabi efendim stoklara bakıyorum hemen dönüş yapacağım size
Songül Gündoğdu
2 adet 6 m istiyorum varmı
Ismail
Sadece dolabı ve aynası yanınada çamaşır makinesinin yerini yapsak kaça mal olur aynı bu model