Kristal Banyo Küveti Modeli

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 14:02

Lüks bir banyoya ve hayal gibi bir küvete sahip olmak ister miydiniz? Kim istemez, sadece banyo değil bütün yaşam alanlarında şıklık görmek isteriz. Yine de banyoların lüks anlamında çok özel bir yeri var. Özel tasarım küvetler, jakuzi ve çeşitli duş sistemleri gibi birçok özellik lüks ve modern banyo dekorasyonlarında aranıyor. Banyo dekorasyonlarında kullanılan tasarım örnekleri bir yana kullanılan malzemelerinde büyük bir önemi var. Değerli taşlar ve benzeri malzemeler tasarımın değerini önemli oranda arttırmaktadır.

İlginç fikirlerin ve değerlerin tasarımların kaynağı İtalya’dan bir yenisi daha geliyor. Üstelikte çok şaşırtıcı hatta akılları baştan alan bir tasarım. Dolayısı ile de maalesef biraz pahalı. Saf kristaller kullanılarak tasarlanan lüks küvet, hayal sınırlarını zorluyor. Her parça gerçek kristallerden üretilmiş. Değeri ise tam olarak 790,000 $. Yaratıcı eller, saf kristalleri oyarak oluşturdu. Özel platformlar üzerinde duran kristal küvet spot ışıklarda süslenmiş. Hem güneş ışığını hem de diğer ışıkları gövdesinden geçiren ve yansıtabilen kristal, banyo ortamına inanılmaz bir enerji ve ışık yayıyor. Kristal küvetin tasarımında ise doğallıktan uzaklaşılmamış. Bu sayede kristalin doğallığı ve güzelliği daha çok öne çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Banyo Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde banyo dekor fikirleri, Banyo dekorasyonu ve banyo fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir