Minik Banyolar İçin Modern ve Yaratıcı Tasarım Fikirleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 03:53

Söz konusu bir iç mekanı dekore etmek olduğunda başarılması gereken en zor şeylerden biri de kısıtlı bir alanda çalışmaktır. Söz konusu bir banyo olduğunda işiniz daha da zorlaşacaktır çünkü banyoda kullanışlılığı ve estetiği mükemmel bir şekilde yakalamanız gerekir! Günümüz çağdaş insanları banyolarından beklentilerini yüksek tuttukları ve banyolarında spa özelliklerini, zarafeti ve saha kullanımını maksimuma çıkarmayı hedefledikleri için seçimler daha da mühim hale geliyor. Tüm bu özellikleri ufak banyonuzda toplayabilmek için ise çağdaş ve kullanışlı fikirleri güzel bir şekilde düzenleyebilecek yeni kuşak banyolara göz atabilirsiniz.

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri

Lavabolardan duvarlara sabitlenen ünitelere kadar birçok materyal ile kullanabileceğiniz alanı maksimuma çıkarmalısınız, bu son model banyolar ise ufak banyoları için farklı tasarımlar ve pratik çözüm isteyen ve rahatlatıcı, köpüklü bir banyo yapmak isteyen kimseler için harika. Bu ufak banyo tasarımlarının birçoğu üretime geçtikleri 2011 yılından beri oldukça popüler olan farklı lavabo stillerine sahip. Tüm bu stillerin birbiriyle beraber sunulduğu bu koleksiyonda, Japon tasarımından ödünç alınan farklı birçok bilhassa tanışacaksınız.

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-1

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-7

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-6

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-5

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-4

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-3

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-2

Artceram’ın şuan satışta olan tüm ürünleri oldukça şık ve Meneghello Paolelli Associati tarafından tasarlanan geçmişi günümüze getiren banyolara sahip, her serinin kendine has bir çekiciliği var. Anlaşılabilir sanat değerlerine sahip dolgun bir görsel şölen yapmak, belirli çizgilere sahip olmak, nötr renklerle çalışmak ve kullanışlılığı ön plana çıkarmak bu ufak banyolarda temel alınan şeyler. Zamanı asla dolmayan siyahı seviyor olsanız da, favori renginiz ak olsa da ya da geçmişten günümüze gelmiş bir banyoya sahip olmak istiyorsanız da, burada sizin için bir şeyler var!

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-8

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-13

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-12

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-11

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-10

kucuk-banyolar-icin-modern-ve-yaratici-tasarim-fikirleri-9

Bir önceki yazımız olan Küçük Banyonuz İçin Sıcak Fikirler başlıklı makalemizde banyo dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir