Modern Hayat ve Şıklık İçin Duvar Fayansı Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 03:25

Fayanslar çağdaş iç dekorasyon içersinde sarfedilen epey kalifiye bir materyaldir.
Modern mutfak ve banyo fayansları epey tanınmış, kullanımı kolay, basitve güzeldir.
Yer ve duvar fayans tasarımları iç tasarımlara şıklık, stil ve zarafet getirir.
Seramik fayanslar banyolarda, hollerde, salonlarda ve mutfaktamükemmel bir tercihtir.
Zarif beyaz fayanslar veyahut renkli duvar fayans tasarımları iç mekan dekorasyonuna parlaklık ve çekicilik katar.
Fayanslar iç mekan dekorasyonları ve tasarımları içersinde harikadır.
Lüks camdan duvar fayansları, ananesel seramik fayans tasarımları,çarpıcı mozaik fayanslar veyahut sıra dışı ve yenilikçi metal fayanslar iç mekanınızı renk, biçim ve kalifiye dokularda dekore eder iken epey ferah,kullanımı kolay ve güzel görüntülere sahip olmanıza yardım eder.
Mutfak ve banyo aktüelleme projelerinde sarfedilen süsleyici duvar fayansları eviniziniç mekanını resim olarak daha devasa ve henüz parlak alanlara dönüştürür.
Geleneksel veyahut çağdaş duvar fayansı tasarımları iç mekanınızamükemmel renkler, değişik dokular ve tabii materyaller getirir.
Zarif seramik fayanslar çamaşır odanızı, evinizin girişini, mutfağınızı, salonunuzu veyahut banyonuzu çağdaş bir alana dönüştürmekte son derece kullanışlı ve popülerdir.
Yer fayansları kullanımı kolay ve beğeni edicidir.
Bazı kişiler banyolarındaki veyahut bodrum katlarındaki seramik fayansla kaplı bölgesine spor ekipmanları yerleştirerek, egzersiz yapar iken TVtakip etmeyi seçenek ediyor.
Yer ve duvar fayansları iç bölgeleri dekore etmekte sarfedilen epeysıhhatli ve tabii bir tercih bulunduğu gibi temizlemek de epey basit.

banyo-fayans-dekorasyon-fikirleri

Çoğu iç mekan dizaynırı fayans tasarımlarında tekilce kullanımı kolay veetraf arkadaşı olunması üstünde durmuyor, ayrı olarak sıra dışı ve çarpıcıçağdaş fayanslar seçenek ederek iç mekanın enteresan, şahsi, beğeni edici ve keyifli bir alana dönüştürülmesi üstünde de çalışıyor.
Doğadan esinlenen dekorasyon temaları ve tabii renkler iç mekanlariçersinde sarfedilen fayans tasarımlarında epey güzel gözüküyor.

Özelleştirilmiş Banyo Duvarları İçin Cam Mozaik Fayanslar

Ispanyalı mimar Ricardo Rodriguez Glassdekor üstünde çalışıyor veböylece fayans tasarımlarıyla mükemmel ve en uygun iç mekan tasarımları meydana getiriyor.
Bu dizayn kolleksiyonu optik illüzyon meydana getiren sıra dışı cam mozaik banyo duvarı fayanslarını da barındırıyor.
Bu yeni dekorasyon fikri ise banyonuzu veyahut mutfağınızı taze, farklıve çarpıcı olan koca bir resimle süslemek.

banyo-fayans-dekorasyon-fikirleri-1

Mutfak ve banyo içersinde bu tasarımlar, bu mükemmel ve çağdaşfayanslar vasıtası ile her şey olası ve bu fayanslarla iç mekanınızı epeykalifiye ve şahsi bir hayat alanına dönüştürebilirsiniz.
Bu cam mozaik fayanslar epey dayanıklı ve metanetli, ayrı olarak optik illüzyonlar oluşturabilecek üç ebatlı yapıya sahipler.
Cam mozaik fayans kolleksiyonu şahsi ve kalifiye bir alana sahip olmak isteyen şahıslar içersinde mükemmel.

banyo-fayans-dekorasyon-fikirleri-2

Bu renkli cam fayanslar epey kalifiye ve şık banyolar vaat ediyor ve her bir müşterinin kendisine kalifiye bir iç mekanı olması içersinde tasarlanıyor.
Cam mozaik fayanslar doğadan va şaşırtıcı görüntülerden esinlenilmiş, güzel resimlerden ve meşhur şehirlerden esin alınmış görüntülerle banyonuzu veyahut mutfağınızı etraf arkadaşı bir şeklinde dekore etmenize yardım ediyor.

banyo-fayans-dekorasyon-fikirleri-3

Süsleyici duvar fayanslar iç mekanınızda epey çarpıcı bir tesir meydana getiriyor.
Banyonuz içersinde makul olan temayı bulabilir ve kendisi mekanınıziçersinde mozaik fayanslar sipariş edebilirsiniz.
Şirket bu arada epey yaratıcı, metanetli ve kalifiye bir şeklinde banyo ve mutfak içersinde fayanslar üretiyor.
Duvar fayansları parlak, lüks ve kolay banyo veyahut mutfağınız içersindemükemmel birer gereç.
Özel yapım olan duvar fayansları mükemmel bir optik illüzyon sunuyor ve odanızdaki objelerin etkisini artırarak mekana ayrı bir hava katıyor.

banyo-fayans-dekorasyon-fikirleri-4

banyo-fayans-dekorasyon-fikirleri-5

LED Işıklarla Modern Duvar Fayansları

Ananesel seramik fayanslardan sıkılanlar içersinde, Led Emotionalize Your Light, banyonuz içersinde gömme LED ışıklara bulunduran fayans tasarımları meydana getirdi.
Karanlıkta parlayan ve enerji tasarrufu gerçekleştiren bu ışıklandırmaya sahip kalifiye ve etraf arkadaşı duvar fayansları size ekonomik, muazzamve enteresan bir banyo dekorasyonu sunabilir.

LED ışıklandırmaya sahip çağdaş duvar fayansları etraf arkadaşı iç mekan dekorasyonları içersinde mükemmel bir tercih.
Parlayan dizayn fikri banyo veyahut mutfak fayanslarına uygulanıyor, veböylece hanenizde görülmemiş hislere yer açmış oluyorsunuz.
Bu duvar fayansları banyo içersinde geliştirilmiş ve içindeki LED ampülaşağı yukarı hiç patlamıyor ve çok az enerji tüketerek duvar tasarımınızın çekici ve enteresan olmasını sağlıyor.

Modern Duvar Fayans Tasarımları, Şekiller ve Renkler

Holler ve salonlar, mutfaklar ve banyolar duvar ve taban ile ilgili fayansınseçenek edildiği tanınmış alanlar.
Çünkü fayanslar kullanımı kolay, görünüşü güzel ve temizlemesi epeybasit.
Banyo ve mutfağınızda nemlenmeye karşı dayanıklılar ve duşakabinleri ve küvetleri dekore etmek içersinde de epey kullanışlılar.
Modern seramik duvar fayansları güzel ve süreyi geçmeyecek şeklindezarifler.
Doğru seçilmiş fayans tasarımları, dokuları, şekilleri ve renkleri odanızın boyutunu değiştirmenize yardım edebilir ve ufak odaları resim olarak genişletmenize yardım edebilir.
Büyük desenlere veyahut defa çok ufak desene ilişkin koyu renkli fayans tasarımları odanın ufak görünmesine neden gerçekleşir.
Açık renkli, yansıma özelliğini sunan ve parlayan fayans tasarımlarıyla yansıma tesirine sahip olmasından odaya daha çok ışık girmesine ve alanın resim olarak büyümesine yardım eder.
Dikdörtgen biçimli fayanslar, odanın ebatının dengelenmesine yardım eder.
Italyan planımı dikdörtgen fayanslar, ananesel kare seramik fayanslardanhenüz ilginçlerdir, resim olarak odayı genişletirler ve henüz havası bol birbölge oluşturulmasına yardımcı olurlar.
Kendi banyonuz, koridorunuz, çamaşır odanız veyahut mutfağınıziçersinde fayans seçimi yapar iken unutmamalısınız ki parlak ve düz yüzeyli, açık renkli fayanslar odanın geniş görünmesine yardım edecektir.
Eğer çağdaş fayans tasarımlarıyla keyifli bir iç mekana sahip olmakistiyorsak parlak turuncu, mor, pembe, mavi ve yeşil renkleri seçenekedin ve çizgilerle hareketli ve şık bir dekorasyon hazırlayın.
Eğer akşam üzeri banyonuzda deşarj olmak istiyorsak ve mutfağınıziçersinde de pastel renkler seçenek etmek istiyorsak, sakinleştirici ve nötr renklere sahip fayanslar seçenek edin mesela açık mavi, lila, bej ve açık yeşil.
Beyaz ve krem tonları ise mutfak ve banyonuzu yenileyeceğin’iz projelerin içersin de mükemmel olacaktır.

banyo-fayans-dekorasyon-fikirleri-10

Bir önceki yazımız olan Yeşilin Güzelliğiyle 20 Yenileyici Banyo Dekorasyonları başlıklı makalemizde banyo dekorasyon ve yeşil banyo hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir