Cafe dekorasyonlarında yeni sitil
admin 1 sene önce Cafe Dekorasyon

Eşinizle dostunuzla eğlenceli sohbetler ile birlikte, dünya mutfaklarından seçilmiş lezzetleri tattığınız cafeler bundan sonra eviniz kadar ferah.
Sıcak atmosferleri ve çağdaş dizaynları ile müşteri memnuniyetini asalalan yeni tarz cafeler, profesyonel görev anlayışları ve süratli servisleri ile de farklarını hissettiriyorlar.

caferest2

Sabah kahvaltısından öğle yemeğine, akşam üzeri buluşmalarından akşam yemeğine kadar günün her saati değişik seçenek menüleriyle görevveren yeni tarz cafeler, cafe barlar ve cafe lokanta tipi mekanlar,müessesesel ve sosyal davetlerde de kullanılıyor bundan sonra.

bc-restoran

Yeni tarz cafe, cafe bar ve cafe lokanta tipi mekanların dekorasyonlarını sizler için inceledik.

resim1

Samimi, sıcak atmosfer

caferest6

İçindeki herkesi evinde hissettiren atmosfere sahip yeni tarz cafelerde; yüksek tavan, yüksek pencereler, saniyesel dekorasyon hakimiyeti ve değişik tarzların birlikte kombinleme özelliği göze çarpıyor.

caferest9

big-chefs-tarabya

Endüstriyel dekorasyonda malzemeler doğal haliyle kullanılır. Boya, duvar kağıdı kullanılmaz. Beton, taş ve kiremitlerin tüm soğukluklarıyla hissedilmesine izin verilir. Duvar ve tavanlarda dolaşan tesisat boruları olduğu gibi açıkta bırakılır ve mekanın  ruhubu şekilde korunur.

resim2

georges_fish

Yeni tarz cafe dekorasyonlarının olmazsa olmazı metal eşyalardır.
Metal sarkıt aydınlatmalar, metal duvar saatleri, ferforje aksesuarlar bu cafelerin bölünmez parçalarıdır.

resim

Eklektik tarz dekorasyon

caferest5

Yeni tarz cafe dekorasyonlarında; değişik kişiliklerdeki müşterilerintümüne kendilerini ferah hissettirecek bir tema bulmak işin en sıkıntılıbölümü olsa lüzum.
Bu noktada; retro, vintage veyahut çağdaş tarz dekorasyon objelerinibirlikte kullanarak eklektik bir tarz meydana koymak akilane bir seçenekgerçekleşir.

caferest7

Yeni tarz cafe dekorasyonlarında en önemli nokta dikkat çekici olma özelliğidir. Rahatlık ve huzur da diğer önemli kıstaslardır. Rahatlık söz konusu olunca da mobilyalar ve ergonomi devreye giriyor. Rahat yemek yiyebileceğiniz, arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlayacağınız esneklikte koltuk ve sandalyeler, yüksekliği ile sizi yormayan masalar bu noktada büyük önem taşır.

 

 

cafe

Geniş ve ferah mekanlar

kitchen

kitchen

Yeni tarz cafe dekorasyonlarında duvarlar ortadan kalkıyor. Mekanı bölümlendirmek gerektiğinde, mobilyalar farklı şekillerde yerleştirilerek, ya da ferforje dekoratif bölümlerle mekanı ayırmak daha şık ve estetik bir görüntü sağlıyor.

hardal_caddebostan
Mobilya ve duvar rengi uyumundan sonra yeni nesil aksesuar grupları ile de yeni tarz cafeler, müşteriyi içeride tutmayı başarıyor. Masaların üzerinde bulunan dergiler ve broşürler, misafirlerin daha uzun vakit geçirmesini sağlarken, sıkıldıkları anda da farklı uğraşlar ile mekanda kalmalarına yardımcı oluyor.
caferest3
caferestdekor
kitchen1kitchennette

Özel köşelerde ayrıcalıklı hizmet

caferest8

Baş dağıtmak, dinlenmek, huzur bulmak için gelinen bu mekanlarda, kendinizi kalifiye hissettirecek köşelerde de ağırlanabilirsiniz.
Evinizin konuk odası kıvamındaki bu köşeler; sıcak, içten, kalifiye anlarınızı paylaşmanıza yardımcı olur.

caferest4

Ev rahatlığını modern bir çizgide birleştirerek hizmet veren yeni tarz cafeler, duvarlarında pişmiş tuğlanın sıcaklığını yansıtırken, farklı renk tonları ile de diğer mobilyalarla uyum içinde bir kombin sergiliyorlar. Ahşap yer döşemeleri ve masalar da mekanı ısıtmayayardım ediyor.

cafe-rest

her-majestys

kitchennn

Yeni tarz cafe dekorasyonlarında sarfedilen asma tavan, süsleyicigörünümün yanında ses ve ısı yalıtımı sağlamaya da yardım eder.
Son derece estetik tasarıma sahip asma tavanların farklı tipleri ve çeşitlerimekanlara faklı atmosfer ve enerji sağlıyor.

kitchen2

“Herkesin Buluşma Noktası”…

the_jane

Alışveriş arası yorgunlukların atıldığı, iş toplantılarının keyifli molalara, arkadaş buluşmalarının lezzet karnavalına dönüştüğü, bazen de nefes kesen manzaraları ile günün yorgunluğunun huzurla buluştuğu yeni tarz cafelerde, dinleyeceğiniz iyi müzik de keyfinize keyif katar.

 

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.