2020 Çalışma Masası Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 19:05

Hemen hemen hepimizin hayalidir, evde bir çalışma odamız olması. Ancak bir çoğumuzun böyle bir imkanı yoktur. Ben de size alternatif çalışma köşeleri fikirleri topladım. Bakalım hangisi sizin için daha uygun?

Özellikle yeri dar olanlar için şık, sade ve kullanışlı bir örnek. Masanızın yanına takacağınız banyo aksesuarları ile çalışma alanınızı daha da genişletebilirsiniz.

Bu raflar çok pratik. Fazla harcama yapmadan çalışma masanızın raflarını oluşturabilirsiniz. Peki sizin askılarınız ne renk olacak?

Yoğun hayatımız içerisinde bir çoğumuzun ortak derdi yapılacak işleri unutmak. Ancak kırtasiyeden alacağınız kağıt tutacaklarını istediğiniz renklerde kaplayarak unutmamanız gereken işleri buralara not edebilirsiniz.

Renk seçimi de önemli. Beyaz ağarlıklı bir dekorasyonla çalışırken içiniz açılacaktır.

Masanızın kenarına koyacağınız küçük bir vazo ve çiçekler daha istekli çalışmanıza yardımcı olabilir. Rengarenk seçilmiş bir halı çalışırken daha üretken olmanızı sağlayabilir.

Sevdiğiniz mekanların, gidip görmek istediğiniz yerlerin yada aile fotoğraflarınızın karışımından kendinize bir duvar panosu hazırlayabilirsiniz. Çalışmaktan yoruldukça bu panoya bakıp biraz olsun dinlenebilirsiniz.

Sade bir ortamı mı, yoksa anılarla dopdolu bir çalışma ortamı mı sizi daha rahat ettirir?

Kavanozlar, mutfak askılığı sizi sıradanlıktan kurtarıp, çok daha zevkle işinize sarılmanızı sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kızlar İçin Genç Odası ve Çalışma Odası Örnekleri başlıklı makalemizde çalışma odası dekorasyon fikirleri, genç odaları ve kızlar için çalışma odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir