Modern Çalışma Odası Dekorasyon Tasarım Önerileri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:00

Hanenizde size ilişkin bir çalışma odası hazırlamak ister misiniz.Hem huzur bulacağınız hemde iş hayatınız için yaratıcı fikirler keşfedeceğinizçağdaş çalışma odası dekorasyon fikirlerini sizler için hazırladık.

Modern tablo ve canlı renkler ile çalışma odası dekorasyonu

Işlek yeşil ve mavi vurgulu bir çekyat bu çalışma alanını çağdaş ve henüzşık bir manzara ekliyor.Koyu renkli ahşap çalışma masası, beyaz duvarlar ve duvardaki kara beyaz tablo kombinasyonu bu çağdaş çalışma odasında huzur verici içten bir tesir meydana getiriyor.

Çağdaş taş duvarlar ile ev ofis/ çalışma odaları

Hareketli bir masa defa şık şık ve hemde ultra çağdaş bir manzara için iskelet biçimi süsleyici bir iskemle ile mükemmel kimi meydana gelmiştir.
Bir taş duvar ve asılı çağdaş sanatsal resim için harika bir taban meydana getiriyor .

Sanayi tarzı çalışma odası dekorasyon fikri

Düzgün görüntülü parlak beyaz sandalyeler ile çevrili uzun ahşap bir masa, bu ev büroyu bir idare heyeti toplantısı hissi sağlıyor.
Küçük bir işletme ameliyat için yeteri kadar geniş, şık saniyesel tipi ile aydınlatılmış büyükçe masa ve asılı kolye aydınlatma da bir aile çalışma ortamı için en uygun olacaktır.

Modacılar için küçük home ofis dekorasyonu

Antika parçalar ile harika bir ev büro dekorasyonu yapabilirsiniz.
Basit ve çağdaş bir dekorasyonda Altın ve gümüş dokunuşlar sihirli altını çizer ile işi tamamlar, cazibe i ilave etmek için masa kara ve yalın.

Hayvan şekilli duvarlar ile ev çalışma odası dekorasyonu

Bu ev ofis dekorasyonu eğlenceli ve yaratıcı duygular hissediyor – bağbozumu buluntular retro masa lambası ve aksesuarları karıştırma stilleri, renkler ve ahşap klasik masa hep birlikte modern ve şık bir çalışma alanı yaratıyor.

Doğa temalı ev ofis çalışma odası dekorasyonu

Bu klasik  pastel pembe masa çalışma masası arılar, böcek ve kelebekler ile tablolar ile birlikte huzur verici bir vızıltı oluşturuyor. Duvar kağıdı temayı belirler ve kelebek duvar tabloları duvar kağıdı ile birleştirilir. Minder ve Abajur boyunca yürüyen böcekler bu ev ofis düzenini tamamlayana detaylardır.

Modern Çalışma Odası Dekorasyon Tasarım Önerileri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Yeni Nesil Çalışma Odası Dekorasyon Tasarımları başlıklı makalemizde çalışma odası dekorasyon ve yeni nesıl çalışma odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir