7 Farklı Çocuk Odası Dekorasyonu
admin 1 sene önce Çocuk Odası

Sizinle yatacağım, uyumak istemiyorum, korkuyorum bu tümceler size de tanıdık geliyor mu? Tek soz var ” tek annenin en neşeli bulunduğu lâhza çocuğunun uyumaya daldığı andır” diye.
Çünkü her gece çocuğunuz kendisi yatak odasında yalnız kalmak istemiyor, uyku saati kaosa dönüyor.
Uyku saatini rahatlıkla atlatmak hem de çocuğunuzun kendi kendine odasına gitmesini sağlamak için odasının tasarımını değiştirebilirsiniz.

Şayet, keyifli, heyecan uyandırıcı ve onun zevkine makul tek yatak odası yaparsanız, odası onun için henüz çekici duruma gelecektir.
Çocuğunuz sevdiği odasında uyumaktan korkmayacaktır.

Çocuk odası dekorasyonunda, çocuğunuzun kalifiye zevklerini önemealmayı unutmamalısınız.

Erkek çocuklarının vazgeçilmesi arabalar.
Eğer hayallerindeki yarış arabası içerisine yatak açarsanız o vakit derhal keyifli, enerji ve heyecan dolu tek odaya sahip olmuş olacaktır.
Yatmadan evvel ona, kendisini tek F1 plotu olarak hayal etmesini söyleyebilirsiniz.Bundan ardından belkide kendi derhal yatağına yamak isteyecektir.

Aslında odadan çok bir oyun evine benziyor değil mi!!!! Yatak odanın içinde kaybolmuş durumda. Üst kısım tam bir tiyatro sahnesi.Çocuğunuz kendi oyununu sergilemek için can atacaktır. Bu oda çocuğunuza oyun alanı sağlamanın yanında onun hayallerine açılan bir kapı da olacaktır.

Ranzalar çeşitli nedenlerden dolayı mükemmel bir seçimdir. Hem yerden tasarruf sağlar, hem de yaşları yakın olan çocuklarınız bir arada kendilerini daha güvende hissederler. Özellikle çok çocuğunuz var ise böyle 4 lü ranza işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Ayrıca çocuğunuz canavarlardan, devlerden yada kendi hayali yaratıklarından korkuyorsa, üst kat ranzada yatırıp oraya ulaşamayacaklarını söylerseniz korkuları azalacaktır.

Bokstan hoşlanan tek çocuk için en en uygun yatak bu olsa lüzum.
Ayrıca, yatmadan evvel çocuğunuzla kısa tek boks maçı yapmanız hem beraber keyifli zaman geçirmenizi sağlar hatta çocuğunuzun yorgun düşüp hızlıca uyumaya dalmasını sağlar.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
reklam
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.
Gizem
Ne iadar çalisma masasi
admin
buyrun İpek Hanım
Popüler
Son Yorumlar
onur
çok güzel kafe önerileri
smackdown
Saved as a favorite, I really like your blog!
admin
Gizem Hanım Fiyatları bin tl den başlıyor ve yükseliyor.