Araba Temalı Harika Erkek Çocuk Oda Tasarımları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 02:11

Erkek çocuk odalarında en sık kullanılan temalardan biri de otomobil temasıdır. Erkek çocukları ve erkekler arabalara bayılırlar, bu yüzden de büyüyüp otomobil sahibi olana kadar, erkek çocuğunuzun odasında bir otomobil döşek olabilir. Aşağıda sizin için seçtiğimiz erkek çocuklar için otomobil temalı harika döşek odaları mevcut, umuyoruz ki bu seçeneklerden siz de ilham alabilirsiniz.

Aşağıdaki döşek odalarının ortak noktası hepsinin otomobil döşek tasarımlarına sahip olması. Arabanın tipi farklı olsa da bu tarz bir döşek odasının olmazsa olmazı bir otomobil yataktır. Bu tarz otomobil temalı odaların bir öbür özelliği ise değişik desenli halılara sahip olmalarıdır, bu halılar yol şeklinde ya da dur işaretine sahip olan farklı desenli halılar olabilir. Yine bu tarz döşek odaları için, odanın daha enteresan görünmesini sağlayan farklı perdeler de mevcuttur. Ve tabi ki bir odaya belirli bir tema vermenin en iyi yollarından biri de doğru duvar çıkartmalarını seçmektir. Aşağıdaki otomobil temaları odalara bir göz atın ve kendi erkek çocuğunuz için hangi odanın daha güzel bir dekorasyon olacağına karar verin. Keyfini sürün!

araba-temali-cocuk-odasi-fikirleri-14

araba-temali-cocuk-odasi-fikirleri-1

araba-temali-cocuk-odasi-fikirleri-2

araba-temali-cocuk-odasi-fikirleri-3

araba-temali-cocuk-odasi-fikirleri-4

araba-temali-cocuk-odasi-fikirleri-5

araba-temali-cocuk-odasi-fikirleri-6

araba-temali-cocuk-odasi-fikirleri-7

araba-temali-cocuk-odasi-fikirleri-8

araba-temali-cocuk-odasi-fikirleri-9

araba-temali-cocuk-odasi-fikirleri-10

araba-temali-cocuk-odasi-fikirleri-11

araba-temali-cocuk-odasi-fikirleri-12

araba-temali-cocuk-odasi-fikirleri-13

araba-temali-cocuk-odasi-fikirleri-14

Resim via: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14

Bir önceki yazımız olan Çocuğunuzun Odası İçin 15 Yerden Tasarruf Edebileceğiniz Yatak Tasarımı Örnekleri başlıklı makalemizde çocuk odası ve yatak tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir