Bebek Eşyaları’nı Düzenlemek için Çözüm Fikirleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 20:58

Bebek eşyalarını toplamanın zorluğunu herkes bilir.
Siz ne kadar toplamaya çalışırsanız çalışın yeniden de derbeder bir şeklinde ortada durduklarını görürsünüz.
Eğer sizde çocuklarınızın ortalıkta dolaşıp duran ayakkabılarını, oyuncaklarını ve muhtelif eşyalarını toplayıp durmaktan bıktıysanız hem bu eşyaları zahmetsiz bir şeklinde birlikte tutabilir, hatta çocuklarınızın eğlenmesini edinebilirsiniz.
Eşyaları toplamak için bulduğunuz fikirler çocuklarınıza bir oyun gibi ileriki ve böylece kendisi eşyalarını kendileri toplamak isteyecekler.

1-Ayakkabı Rafı

Çocuklarınızın küçücük ayakkabılarını çok yer kaplamadan toplamak için sizde evde kolaylıkla bu tür bir ayakkabı rafı hazırlayabilirsiniz.
Düz bir taban üstüne tutturacağınız lastiklerin altına ayakkabıları yerleştirmeniz olası.

2-Sepetlerden Faydalanın

Bebek bezleri ve çocuğunuza ilişkin havluları tek tek sepetlerin içerisine yerleştirerek kendinize bu tür bir depolama kısmı yaratabilirsiniz.

3-Açık Askı Sistemleri ve Raflar Kullanın

Açık askı sistemleri nihai senesinin en fazla rağbet gören dekorasyon trendleri arasında.
Her yere monte edilebilmeleri vasıtası ile devasa basitlik gerçekleştiren açık askı sistemleri sizin de kurtarıcınız olabilir.
Bu askılara çocuğunuzun kıyafetlerini asarken dolap kapağına yerleştireceğiniz raflar vasıtası ile ise çoğu eşyayı kolaylıkla toplayabilirsiniz.

4-Çekmece Düzenleyiciler Kurtarıcınız Olabilir

Eşyaları çekmecelere gelişigüzel yerleştirdiğinizde tertip sağlamak epey zor olabilir.
Çeşitli mağazalarda bulabileceğiniz çekmece düzenleyiciler vasıtası ile çocuğunuzun eşyalarını ferah bir şeklinde yerleştirebilirsiniz.

Bebek Eşyaları’nı Düzenlemek için Çözüm Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Çocuğunuzun Odasını Kontrol Etmenize Yardımcı Olacak Öneriler başlıklı makalemizde çocuk odası dekorasyon fikirleri ve çocuk odası tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir