Çocuğunuzun Dünyasına Atabileceğiniz İlk Adım

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:26

Bebeğinizin ilk odası için incelemelere başladığınızda defa çok çeşide eşit gelebilirsiniz.Bu kadar tercih arasında hükümsüz kalıp şuursuz tek seçenek inşa etmek istemezsiniz.İşte bu yazı alternatifler arasında kaybolan,bebeği için ideal oda takımının hangisi olduğunu bilmeyen ve seçimlerinde neye ilgi edeceğini bilmeyen anne-baba adayları için tek yönlendirici olacaktır.

Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ilk olarak odada ne kadar gizleme kısmı istediğinizi düşünerek yola çıkmalısınız.Böylece odadaki dolabın büyüklüğü ve çekmece miktarını size ideal şeklinde netleştirebilirsiniz. Bebeğiniz için seçtiğiniz ya da odanın duvar rengine makul olarak kafanızda tek renk seçin.Oda takımıyla duvarların ahenksiz olmasını istemezsiniz.Odanın büyüklüğünü de göz önünde bulundurun.Yapılan en devasa hatalardan bir tanesi de budur.Mağazada ya da internette her ne kadar beğenseniz de alındığında odaya makul olmayabilir.Odayı defa sıkıştırabilir ya da geniştek odada rahatsız edici boşluklar olabilir.Yukarıda kabul edilen özelliklerin hepsini kendisi isteklerinize göre netleştirerek yola çıkarsanız hem sizi neşeli edecek hatta ihtiyaçlarınızı en iyi şeklinde karşılayacak odayı seçenek edebilirsiniz.

Alfemo’yu Farklı Kılan Nedir?

Alfemo bebek odaları her talebi karşılayacak şeklinde itinayla geliştirilmiştir.Evinize ve zevkinize makul mobilyaları sitemizde bulabilirsiniz.Çocuğunuzun bütün kıyafetlerini kolaylıkla alacak dolaplar,bez gibi bebeğinizin günlük greksinimlerini saklayabileceğiniz çekmeceler işinizi kolaylaştıracaktır.Ayrıca bütün bunları asgari bölgede tutarak size odanın içinde hareket,bebeğinize ise oyun kısmı bırakır. Çocuk odalarının tek başka meselesi olan derbeder oyuncakları da bol gizleme kısmı ile basitçe çözebilirsiniz.Her bütçeye göre tek tercih bulabileceğiniz oda takımlarımızda kendinize makul olanı kesinlikle bulursunuz. Kolay ulaşılabilir olması ile de sizi zorlamayacak olan Alfemo takımlar için tek yapmanız lüzumlenen kendisi önceliklerinizi belirleyip hayalinizdeki takımı seçeneklerimiz çevresinden seçmek.Bebeğinizin ilk odası sizin için de kalifiye olsun,evinize yeni tek nefes kazancın.

Çocuğunuzun Dünyasına Atabileceğiniz İlk Adım Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan İstikbal Çocuk Odası Dekorasyonları başlıklı makalemizde çocuk odası dekorasyon fikirleri ve İstikbal Çocuk Odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir