Çocuk Odası Önerileri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 00:39

Çocuklarınızın yaşadığı alanları henüz keyifli, henüz kullanımı kolay vehenüz rahat bir görünüme kavuşturmak için kullanacağınız mobilya ve aksesuar ürünleri ile birbirinden güzel çocuk odası dekorasyonları elde edebilirsiniz.
Vintage görüntülü, çiçek desenli perdeler, üç ebatlı halılar, divan yataklar, puflu koltuklar, duvara monte edilen masalar, kullanımı kolay dolaplar, makyaj masası, rengarenk oyuncaklardan meydana gelen resimlerdebulunan çocuk odası fikirleri ile çocuğunuza renkli ve keyifli bir dünya yaratın.

kullanisli-ve-yaratici-cocuk-odasi-fikirleri-

Çocuk odasının kullanımı kolay, rahat ve işlevsel olması çok önemli.
Beyaz renkli tülleri bitirmek için çocuğunuzun odasında, resimdeki gibi mint yeşili üstüne çiçek desenli vintage perdeleri seçenek edebilirsiniz.
Bu tarz çiçek desenli fon perdeler, çocuğunuzun odasında baharrüzgarları estirecek.
Onu bitirmek için ise ufak, pofuduk ve ferah koltuklardan takviyealabilirsiniz.

kullanisli-ve-yaratici-cocuk-odasi-fikirleri-2

Divan şeklinde de kullanabileceği bir yatak, çocuk odası için iyi bir tercih.
Oturup oyuncakları ile oynayabileceği, kitap okuyabileceği, televizyon izleyebileceği bu tür bir divan, hem odaya şık bir manzara kazandırıyor,hatta kullanımı kolay bir alan yaratıyor.
Bu divanı, resimdeki gibi yastık ve oyuncaklar ile süsleyerekkullanabilmeniz mümkün.
Onu bitirmek için, çocuk odası fikirleri arasında bulunan bu fotoğraflarıkullanabilmeniz mümkün.
İnternetten bulacağınız renkli fotoğrafların çıktısını alıp çerçeveleyerek duvara asabilir ve mekanda renkli bir manzara elde edebilirsiniz.
Çocuk odası duvarları için ise resimdeki gibi soft renkleri seçenekedebilirsiniz.

Çocuğunuz için yaratacağınız ders çalışma alanı, mekanda gereğinden fazla yer kaplayabilir. Onun için çalışma masası ve dolap seçiminde, fonksiyonel ve işlevsel ürünleri tercih etmelisiniz. Duvara monte edilen ince uzun masalar, çocuk odası dekorasyonu için iyi bir seçim. Bu masanın yanında kullanacağınız çekmeceli ve kapaklı dolaplar ve üzerine monte edeceğiniz kapaklı dolap ya da raflar ile yerden tasarruf ederken, aynı zamanda kullanışlı çocuk odası fikirleri elde edin.

kullanisli-ve-yaratici-cocuk-odasi-fikirleri-4

Kız çocuk odaları için makyaj masaları olmazsa olmazlardandır. Onun aksesuarları, parfüm ve krem gibi eşyalarını koyabileceği bir makyaj masası, dekoratif bir aksesuar olacak.

kullanisli-ve-yaratici-cocuk-odasi-fikirleri-5

Bu tür bir çocuk odası, soft renkler ile çocuğunuza rahat, kullanımı kolay,çağdaş ve ferah bir mekan yaratmanızı sağlayacak.

Bir önceki yazımız olan Karton Oyuncaklarla Çocuklarınızı Sevinç Yumağı Haline Getirin başlıklı makalemizde çocuk odası dekorasyon ve karton oyuncak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir