Çocukluğunuza Geri Dönmek İsteyeceğiniz 22 Yaratıcı Çocuk Odası Fikirleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 02:29

Ev Düzenleme olarak, iç tasarım hakkında yazılar yazmayı seviyoruz ama vakit vakit fazla mühim bir grubu dışarıda bırakıyoruz – çocuklar! Çocuklarının enerjilerini boşaltabilecekleri, öğrenebilecekleri ve oynayabilecekleri bir hayat alanı oluşturmanın ne kadar mühim olduğu hakkında tüm ebeveynler hemfikirdir, biz de bu yüzden çocuğunuzun odası için harika olacak bu 22 çocuk odası tasarımını sizlerle paylaşmak istedik.

Çocukların büyümesinde ve gelişmesinde bulundukları ortamın yadsınamaz bir katkısı bulunuyor, bu yüzden de ebeveynler çocuklarının odalarını olabildiğince rahat ve olabildiğince eğlenceli hale getirmek için çabalıyorlar. Benim ailemin evin içinde yer alacak bir ağaç evi düşünüp düşünmediğini bilmiyorum ama hala odamın duvarlarında renkli, parlak fotoğraflar var. Bir korsan gemisine ya da prenses yatağına benzeyen bir yatakta uyumak herkesin tahmin edebileceği gibi bir çocuğun hayatına ebedi eğlence getirecektir.

Tabi ki bu tasarımlara karşı çıkan fikirler ortaya atılacaktır. Hepsinin oldukça havalı göründüğü kuşku götürmez ama çocuğunuzun odasına merdivenlerle ve halatlarla kaplanmış bir tasarım yapmak ne kadar güvenli olur? Burada çocukların kendilerini yaralayabilecekleri onlarca düşünce mevcut, tabi bu çocukların yaşına ve ne kadar yaramaz olduklarına da bağlı, yani bu fikirler herkes için müsait olmayabilir. Ve her ne kadar çocuğunuzu mesut etmeniz bizim için mühim olsa da, onları şımartmak iyi bir düşünce olmaz!

Çocuklarınız için hangi tasarımı tercih edersiniz?

Yorumlarınızla bizi bilgilendirin!

1-Korsan Gemisi Oda

2-Calvin ve Hobbes Yatak Odası

3-Narnia Günlükleri Odası

4-Kişisel Çadır

5-Uzay Gemisi Kaptanı

6-Ağaç Ev Yatak Odası

7-Gizli Kaydırak Geçişi ve Oyun Odası

8-Gizli Ağaç Ev Oyun Odası

9-Ev İçinde Ev

10-Peri Masalı Bebek Odası

11-Gemi Kaptanı’nın Yatak Odası

12-Maceralı Ağaç Ev Odası

13-Sirk Yatak Odası

14-Prenses Arabası ve Yatak Odası

15-Kaptanın Gözetleme Kulesi ve Yatak Odası

16-Harikalar Ormanı Yatak Odası

17-Yarış Pisti Yatak Odası

18-Saklanma Tüpleri

19-Basketbol Sahası Yatak Odası

20-Ada-Deniz Altı Yatak Odası

21-Super Mario Yatak Odası

22-Ya da Çocuğunuza Yüzlerce Yapışkan Verin ve Olacakları Görün!

Bir önceki yazımız olan Canlı Görsellere Sahip Bebek Odası Tasarımları başlıklı makalemizde bebek, bebek odası ve canlı görsel hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir