Gençlere Özel Oda

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:41

Şimdilerde gençler, çok daha şanslı. Çünkü modern ve estetiktarzda dizayn edilen günümüzün genç odaları; gençler için dış dünyanın karmaşasından sonra evlerine geldiklerinde konforlu bir yatakta uzanıp dinlenebilecekleri, rahat bir koltukta kitap okuyup, zevk alarak ders çalışabilecekleri bir oda özelliğine sahip.

Model çeşitliliği ile her gencin zevkine uygun tasarımlar sunan Doğtaş Genç Odası; ebeveynlerin bütçesini aşmadan çocuklarını mutlu etmenin de kolay bir yoludur. Özel ve kullanışlı tasarımlara sahip ranza tipi yataklar ile gençlerin odalarına hem daha fazla yatak sığabilir hem de odalarında ferah bir geniş alan meydana gelir. Ayrıca ranzaların açılıp kapanmasını sağlayan modüler ranza modelleri ile genç odalarında daha fazla oturma ve faaliyet alanı elde edebilirsiniz.

Bırakın Gençler Odasını Kendisi Seçsin

Gençlerin yaşamda kendisi fikirlerinin ehemmiyetli olduğunu onlara hissettirmek için genç odası dekorasyonu seçmek gerçekte devasa tekfırsat.
Onları, mağazayı ziyaret ettiklerinde kesinlikle tek model beğenebileceği Doğtaş Genç Odası ile tanıştırmanın tam süreyi.
Klasik ya da son olarak model ürünleri bulabileceğiniz bu genç odasında, gençlere makul kalitede capcanlı ve dinamik tasarımlar bulabilirsiniz.
Bilgisayar çekmecesi ve konforlu geniş koltuğu ile ders çalışmak için en uygun genişlikte tek ahşap masa, çocuklarınızın odası için vazgeçilmeztek çalışma ortamı durumuna ileriki.
Ahşap ve kumaşın estetik tek şeklinde buluştuğu genç karyolası veyahut ranzası, zarif ve desenli çizgileri ile çocuğunuza sevgi dolu tek uyku vaadediyor.
Ayrıca ranza merdivenleri ve gereksinime göre takılıp çıkartılabilen çekmeceleri de çocuğunuzun ferah tüketimi için geliştirilmiş.

Gençlerin Odaları Şimdi Daha Derli Toplu 

Doğtaş Genç Odası’da bulunan, gençlerin zevkini meydana çıkartacak tarzda tasarım edilmiş boy aynalı abiye gardroplar vasıtası ile çocuklarınızın kıyafet ve başka aksesuarları henüz düzenli olacak.
Ayrıca, kendisi kitaplarını ve kırtasiye malzemelerini koyacağı, geniş ölçülerde ve istenildiği vakit yine tasarım edilebilecek şeklinde yapılmış kitaplık, çocuğunuzun en seveceği mobilyalar arasında yer almakta.

Gençlere Özel Oda Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Lazzoni Çocuk Odası Tasarımları başlıklı makalemizde çocuk odası dekorasyon fikirleri, Lazzoni Çocuk Odası ve Lazzoni Mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir