Kelebek Genç Odası Dekorasyonları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:07

Tek kelebeğin zarafetini, şıklığını sanki kendisine misal almış olan 1935’ten şu zamana kalifiye ürünlerle tüketicinin beğenisini toplayan Kelebek Mobilya Türkiye’nin panel ve mutfak üreticisidir.
Ürettiği mobilyalarla niteliği tartışılmaz ve güvenilirdir.
Kendisi ilerlettiği yenilikçi modellerle hem orjinal tasarımlar sunmakta hatta ürün detaylılığı ile de tüketici için vazgeçilmez, sıcak tek bölge oluşturmakta! Kelebek mobilya dekorasyonlarında hem basit hem işlevsel hatta çağdaşlığın birleşimini yansıtan orjinal Türk ve İtalyan dekoratörler ile görevlendirilmiştir.
Bütün ürettiklerinin yanı sıra gençleri de unutmayan Kelebek Mobilya onların kendisi hayal dünyalarında yaşayabilmeleri için bir ton genç odası tasarlamıştır.

Big Rager Genç Odası İle Yaşam Enerjinizi Arttırın!

İnsanın hayat enerjisini arttırdığına inanılan işlek renkleri ve arabalı yatağı ile en fazla seçenek edilen modeller arasında.
Gençlerin bütün gereksinimlerini karşılayan bu model 2 kapılı gardropu, çalışma masası ve tekerlekli arabasıyla size hem ayrı ayrı parçalar şeklinde hatta kimi durumunda alabilmeniz için fırsatlar sunuyor.
Kırmızı beyaz kombini ve sağlığa zarar vermeyen kalifiye malzemesiyle size ferah tek hayat kısmı sunuyor.

Vintage Görünümlü Modern City Country Genç Odası

Vintage tarzını yansıtan country izler taşıyan bu model bu arada modenlikle buluşuyor.
Üç kapılı dolabı, karyolası ve baş ucu komodini ile beğenileri üstüne toplayan modeli ayrı ayrı modül olarak satılabildiği gibi grup durumundade alabilirsiniz.
Dolap ayakları ahşap detaylıdır.

Genç Gemiciler İçin Denizci Genç Odası

En devasa okyanus hayallerindeki pilot bu hayalini odasına da taşıyabilir! Led aydınlatması olan gemi şeklinde karyolası, üç kapılı dolabı, şifonyeri ve komodini ile görenlere dudak uçuklatan türden tek oda! Açık tonun ve mavinin hakim bulunduğu bu dizayn gençlere huzur dolu tek bölge vadediyor.
Kelebek Genç Odası size hayalleriniz sunuyor, alış veriş listenizin başına eklemeyi unutmamalısınız.

Kelebek Genç Odası Dekorasyonları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Vivense Çocuk Odası Dekorasyon Örnekleri başlıklı makalemizde çocuk odası dekorasyon örnekleri ve Vivense Çocuk Odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir