Kilim Bebek Odası Dekorasyon Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:35

Bebek odası denildiğinde ilk akla gelen şeyler, işlek renklerden meydana gelen mobilyalar ve göz alıcı aksesuarlardır.
Son zaman ise en moda bebek odaları, tamamiy le organik malzemeler kullanılarak dekore edilmektedir.

Beşik Seçiminde Dikkatli Olun

Kilim Bebek Odası ile bebek odaları bundan sonra henüz işlek ve sevimli duruma ileriki.
Bebek odalarının ilk gereksinimi olan beşik desenleri, organik ahşap malzemeden üretilerek esasen titiz tek bünyeye bulunduran bebeklerin sağlığını korur.
Hafif fakat metanetli Kilim Bebek Odası beşik desenleri ile hem çocuğunuzu güvenle içerisinde uyutabilir hatta beşiği çocuğunuz için tekoyun sahasına dönüştürebilirsiniz.
Ayrıca yere yakın olarak geliştirilmiş beşik türü vasıtası ile bebeğinizin düşüp kendine zarar verme mümkünlülüğü da azalmış gerçekleşir.
Özel dizayn desenleri tespit edilen bebek odası dolabı, birçok odaya ahenk mümkün kılabilecek boyutlara sahiptir.
Modüler yapıdaki bu dolaplar içine ek ufak bölme ve askılık gerçekleşebileceği için, bebeğinizin küçücük kıyafetleri bu bölmelere kolaylıkla konulabilir.

Bebek Odasına Perde Ve Gece Lambası Neler Katar

Üstünde bebeğinizin sevdiği çizgi film karakterleri ya da masal kahramanları tespit edilen perde ve tül takımları vasıtası ile bebekler için; geceleri loş tek uyku ortamı, gündüzleri ise aydınlık tek oyun ve eğlenmek ortamı elde edebilirsiniz.
Diğer yandan, bebeğiniz için değişik şekillerde geliştirilmiş, hafif loş ışık verecek şeklinde üretilmiş gece lambaları, bebeğinizin fazla zaman ve sıhhatli tek şeklinde uyumasına yardım eder.
Dekoratif gece lambası desenleri, led ürünler ile kullanıldığı için epey tasarruf yapmanızı da sağlar.
Bebek odanız için ehemmiyetli tek tercih de üstünde boyama, oyun hamuru vb.
aktiviteler gerçekleştireceği masa ve iskemle seçimidir.
Bu mobilyalar bebeğin oda içerisinde kolaylıkla taşıyabileceği kadar hafif, bebeğinizi taşıyabilecek kadar da dayanıklı olması gereklidir.
Kilim Bebek Odası takımı içinde tespit edilen, köşeleri sivri olmayan ve her yönü ahşap malzemeden yapılmış masa ve sandalyeler bebeğinizinkolaylıkla kullanabileceği sağlığa yararlı mobilyalar dır.

Kilim Bebek Odası Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Doğtaş Bebek Odası Fikirleri başlıklı makalemizde çocuk odası dekorasyon fikirleri ve doğtaş bebek odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir