Lazzoni Çocuk Odası Tasarımları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 01:38

Defa renkli ve desenli Lazzoni çocuk odası takımlarını evinizin ruhuna makul bulmuyorsanız çocuğunuzun odası için henüz abiye ve yalın seçimler yapabilirsiniz.
Modern çizgisiyle Lazzoni size bu hususta birçok tercih sunuyor.

Bebekli Anneler İçin Berjerler

Bebek odalarının olmazsa olmazı berjerler size ferahlık sağlayacak,bilhassa bebeğiniz belirlenmiş tek yaşa gelip uyuma alışkanlığı edinene kadar.
Bebek odalarında mobilya ve eşyaların göz yormayan soft renklerde olmasına itina gösterilmeli.
Her renk mobilyayla ahenk mümkün kılabilecek bej renkte berjerler hem defa ferah hatta defa abiye.
Biraz henüz canlılık istiyor fakat basmakalıp olmak istemiyorsanız Lazzoni Loya Berjer için para ödemeden dizayn hizmeti alabilirsiniz.
Üstelik tek yapmanız lüzumlenen Lazzoni’nin web sitesinden buluşma alabilmek ve danışmanlarla satın alma mecburiyeti olmadan hayalinizdeki mobilyayı canlandırmak.

Beyazın Zarifliğini Çocuk Odalarında Yaşatın

Çocuk odası denildiğinde akıllara gelen ilk renk beyaz oluyor.
Üstelik daha popülaritesini de kaybetmemiş halde.
Kız çocuk odaları için seçeceğiniz beyaz mobilyaları, beyaz ahşaplı berjerle bitirebilirsiniz.
Prenses odası kavramına makul tek örneğin Lazzoni Angel model berjeri seçenek edebilirsiniz.
Beyaz dizayn ayakları ve samimi desen işlemeli minderleriyle hem defa abiye hatta pufuy la beraber defa kullanımı kolay.

Çocuk Odalarına Uygun Şifonyer Önerileri

Seçeceğiniz 4 veyahut 5 katlı şifonyerler çocuğunuzun kıyafetleri ve oyuncakları için kafi depolama kısmı oluştururken üzerine yerleştireceğiniz abajur ve süsleyici eşyalarla odanın havasını değiştirecek.
Lazzoni Şifonyer classic ve abiye görüntüsünün yanında uzun bacakları vasıtası ile çocuğunuzun odasının temizliğinde üstünlük sağlıyor.
Diğer bütün mobilyalarda bulunduğu gibi şifonyerler de de fiyatsız dizayn hizmeti alabilir ve kendisi hayallerinizi mobilyalarınıza yansıtabilirsiniz.

Lazzoni Çocuk Odası Tasarımları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kilim Bebek Odası Dekorasyon Örnekleri başlıklı makalemizde çocuk odası dekorasyon fikirleri, kilim bebek odası ve kilim mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir