Stil Sahibi Çocuk Odaları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 15:51

Evinizin en kıymetlileri çocuklarınızın oda dekorasyonları onların yaratıcılığını ve başarılarını da etkilemektedir. Stil sahibi, çocuğunuzun karakterini yansıtan odalar onların bir birey olarak yetişmelerine de yardımcı olacaktır.

Çocuk odalarında gerek kendi yaptıkları, gerekse diğer sanat eserlerine, tasarım ürünlere mutlaka yer verin. Duvara asacağınız tablolar, onun yaşına uygun küçük biblo ve heykelcikler çocuğun hayal gücünü geliştirmesine yardımcı olacaktır.

Çocuğunuz için çekici ve cezb edici okuma köşeleri hazırlayın. Kitap okumasına ve resim yapmasına imkan sağlayacak masa ve sandalyeleri odasında bulundurmaya özen gösterin. 

Çocuğunuzun odasının kolayca toplanabilir olması, raf ve dolapların kendi boyuna göre ayarlanması önemlidir. Odasında ki mobilyalar onun boyuna göre olduğu takdirde çocuk kendisine değer verildiğini ve bir birey olduğunu hissedecektir.

Bir önceki yazımız olan Çocukların Odalarına Gizemli Dokunuşlar başlıklı makalemizde çocuk odası dekorasyon ve çocuk odası tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir