Brandoni Dekoratif Radyatör Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 15:53

Isınma sistemlerinin mecburi aksesuarı radyatör petekleri, ne kadar şık bir mekâna sahip olursanız olun göze batıyor. Mecburi oldukları içinde kullanımından vazgeçilemiyor ancak bu devir artık değişebilir. Isınmak için ihtiyaç duyulan radyatörler daha dekoratif olsa ve yer kaplamayan ya da köşelere gizlenmeyen bir nesne olsa daha güzel olmaz mıydı? Elbette ki daha güzel ve şık olurdu. Nihayetinde mümkün. Brandoni radyatörler sanatsal görünümleriyle sıradan bir radyatörden çok farklı, kullanışlı ve şık. Üstelik Türkiye’de de satışa sunulmaya başladı.

İtalya’nın ünlü radyatör tasarım markası Brandoni’nin Türkiye distribütörlüğünü alan Optimum Mühendislik, tesisat sektöründe bir numara olmaya hazırlanıyor. Yeniliklere ve tasarıma önem veren Optimum Mühendislik Tayfın Candaş tarafından 1996 yılında kurulmuştu. Kurulduğu günden bu yana sektördeki başarısını koruyor ve her geçen gün yeni bir işe imza atıyor. Brandoni radyatörlerde bunlardan biri. “Radyatörde Sanat” başlığı altında satışa sunulan Brandoni radyatörler, bildiğimiz radyatörlerden çok farklı.

Brandoni radyatörler elektrikli ya da sulu çalışma sistemlerine uyum sağlayabiliyor. Renk, boyut ve tasarım seçenekleriyle yaklaşık 30 bin farklı radyatör Brandoni, sadece görselliği ile değil teknik özellikleriyle de diğer radyatörlerden çok üstün. Bu yüzden dünyanın dört bir yanından büyük talep görüyor ve ihraç ediliyor. Artık Türkiye’de de bulunan Brandoni radyatörler ile Optimum Mühendislik aracılığıyla tanışabilir ve dekorasyona ayrıcalık katabiliriz.

Birkaç Model ;

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Laura Ashley 2020 Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde Laura Ashley 2020 ve Laura Ashley kış koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir