Egger Laneo Zemin Kaplama

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 12:33

Zemin kaplamalarında her geçen gün yeni çözümler üretiliyor. Dekoratif olmalarının yanı sıra sağlıklı ve doğal alternatiflerinde üretiliyor olması inşaat sektörü için büyük bir gelişim. Zemin kaplamasında geliştirilen en ideal çözümlerden birisi ise anti bakteriye mantar teknolojisi ile üretilen Laneo kaplamalar. Yarım asırlık tecrübesiyle Avusturyalı firma Egger tarafından geliştirilen Laneo zemin kaplama serisi, sağladığı önemli avantajlarla yaşam alanlarının gözdesi olmaya hazırlanıyor.

HDF adı verilen yüksek yoğunluktaki fiber levhaların yine yüksek yoğunluktaki mantar tabakalarıyla birleşiminden oluşan Laneo zemin kaplamaları anti-bakteriyel mantar teknolojisi kullanılarak üretildi. Bu yüzden son derece sıcak, sessiz ve yumuşaklar. Üzerinde yürürken bile farkını hissettirebilir.

 

Egger Laneo Avantajları
Anti-bakteriyel mantar teknolojisi
Ses ve ısı izolasyonu
Uzun ömür ve dayanıklılık
Çevre dostu doğal malzeme
Hijyenik ve sağlıklı
Ekonomik
Estetik görünüm
8 farklı dekor seçeneği

Egger Laneo Kullanım Alanları: sinema, tiyatro, otel, anaokulu ve hastane gibi halka açık alanlarda, ev ya da ofis gibi birçok farklı mekânlarda da Laneo zemin kaplamaları kullanılabilir.

Laneo serisinin 8 farklı renk seçeneği, akla gelebilecek tüm mekân zeminleri için şık çözümler üretebilir. En az laminat kaplamalar kadar sağlam ve dayanıklı olan Laneo, üstün özellikleriyle yeni nesil zemin kaplamaları olacak.

Bir önceki yazımız olan Renkli Zemin Önerileri başlıklı makalemizde renkli zemin, renkli zemin modelleri ve renkli zeminler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir