Kolay Örgü Teknikleri ile Tunus İşi Patik Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 05:02

Kış mevsiminin vazgeçilmez parçaları arasında tunus işi patik modelleri yer alıyor. Hem sıcak tutması hem de biçim itibariyle herkesin en eski zamanlardan beri kullandığı patiklerde, trend modelleri takip edenler için bu örnekler fazla muavin olacaktır. Farklı desen ve renklerin bir arada kullanılması ile beraber elde edilen modelleri ister evde ister misafirlikte keyifle kullanabilirsiniz. Klasik patik modellerinden ziyade, daha kapalı ve ayağı saran tunus işi patik modelleri, örgü teknikleri açısından da kolayca öğrenilecektir.

Yeni öğrenecekler için dahi basit ve keyifle geçecek bu süreçte, örnekler üzerinden başlayarak kendinizi kısa sürede geliştirebilirsiniz. Kendi orijinal modellerinizi oluşturduktan sonra, sevdiklerinize armağan olarak sunabilir ya da daha fazla mahsul elde ederek satış da yapabilirsiniz. Kendisine patikler ile kazanç elde eden birçok ev hanımı bulunmaktadır. Klasik modellerden sıkılanlar için hem desenleri hem de renkleri ile tunus işi patik modelleri fazla farklı gelecektir. Bu keyifli hobiyi sevdiklerinizle beraber sürdürün ve kış mevsimi için hazırlıklarınızı kolayca tamamlayın. Her yaştan fert için örülebilecek olan bu patikleri hazırlamak hiç zor olmayacaktır.

1. Ak İp Üzerine Patik Deseni İşleme Örneği

Genellikle renkli iplerle hazırlanan patikler daha basit desen ile detaylandırılabilir. Ancak ak ip ile örülen tunus patikler için desen seçimi biraz daha dikkat istiyor. Beyaza ahenk sağlayacak ve deseni ortaya çıkaracak renkler ile modeller tercih edilebilir.

2. Karar Veremeyenler İçin Farklı Model Seçenekleri Bir Arada

Model konusunda kararsız kalanlar için bu seçeneklerin en trend modellerden oluştuğunu söylemek mümkün. Her bir model de kolaylıkla örülebilmektedir.

3. Patik Modellerinin Vazgeçilmez Deseni Olan Çiçekler

Çiçek desenleri ve oluşturulan tüm motifler, her renk ve türdeki patiğe yakışmaktadır. Tunus patiklerinizi çiçeklerle hareketlendirmeyi mutlaka deneyin.En trend ve kullanışlı tunus işi patik modelleri için örneklerle başlayın ve siz de kendi tarzınıza göre orijinal patikler elde edin. Yaptıkça daha fazla keyif alacak ve daha yeni modeller üretmek için sabırsızlanacaksınız. Kış mevsiminde ayaklarınızı en iyi şekilde sıcak tutabilmenin yolu patik kullanımı olacaktır. Patiklerinizi keyifle kullanmak için de amade olarak satın almak yerine, kendi el emekleriniz ile patikler hazırlamalısınız. Günümüzde trend oluşunu hiçbir vakit kaybetmeyen ve her sezon yeni modelleri ile herkesin evine iç olan tunus işi patik modelleri için malzemelerinizi temin etmekle başlayın. Ayaklarınızda renkli ve desenli patikleriniz ile şıklığınızı devam ettirmeniz artık fazla daha basit olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Fon Perde Çeşitleri başlıklı makalemizde fon perde ve fon perde çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir