Laura Ashley 2020 Kış Koleksiyonu

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:34

Laura Ashley, markasını yurt dışından tanıyanlar olabilir. İngiltere’nin en ünlü ve en beğenilen markalarından biri olan Laura Ashley, mobilya, ev tekstili hatta hazır giyim sektöründe uzun yıllardır şık tasarımlara imza atıyor. Ünlü marka, Laura ve Bernard Ashley tarafından 1953 yılında kurulmuş ve bugün tüm dünya da 500 mağazaya sahip. Laura Ashley, yarım asırı geçen tecrübesiyle kaliteyi ve stili müşterilerine sunmaktadır. Demsa Group tarafından ülkemizde de satışı sağlanan Laura Ashley ev koleksiyonları, farklı stilleri ve kaliteyi amaç edinenlerin gözdesi olabilir. Özellikle klasik İngiliz tarzını sevenler için Laura Ashley, mükemmel bir seçim.

Laura Ashley’nin 2020 için hazırladığı kış koleksiyonunda klasik İngiliz stili ile birlikte daha modern dekorasyon örneklerini ve dönemsel yansımaları hatta ünlü mekânların ruhunu bile yakalayabilirsiniz. Nezih salonlar ve oturma odaları, renkli mutfaklar, dinlendirici bahçeler ve romantik oda dekorasyonları sunan Laura Ashley, dekorasyon konusunda benzersiz örnekler sunuyor. 2012 yılının moda renklerine de uyum sağlayan nötr renklerin huzur verici tonları ile evden dışarı çıkmak istemeyebilirsiniz. Desenli duvar kâğıtları ve perdeler, rahat koltuk takımları, berjerler, stil sahibi mobilyalar, iç açıcı nevresim takımları, dinlendiren ev tekstili ürünler, binlerce çeşit aksesuar ve dilediğiniz kadar renk özgürlüğü ile ilkbahar yazın enerjisini hayatımıza getiriyor. Ben bazı resimlere ulaşabildim lakin hepsine ulaşamadım meraklıları için çok güzel bir kış geliyor. :=)

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Pierre Cardin Wowen Halı Modelleri başlıklı makalemizde 2020 pierre cardin halı modelleri, pierre cardin wowen 100 modern halı modeleri ve pierre cardin wowen 100 modern halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir