Pierre Cardin Halı Örnekleri 2019

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 18:24

Halı bir hanesi sıcacık bir yuvaya çevirecek oldukça önemli bir üründür.
Özellikle değişik alanlar için bulunabilen rengârenk, kabarık, çağdaş veyahut classic halı desenleri ile zeminlerinizi eşi benzeri olmayan tablolar ile döşeyebilir ve kendisi tipinizi bulunduğunuz mekânlara hatıranda yansıtabilirsiniz.
Salonlar ise uygulanan halı seçimlerinde en fazla kıymet verilen alan olarak seçimler defa hassas şekillerde uygulanmaktadır.
Pierre cardin halı desenleri 2015 tasarımları arasında basmaya kıyamayacağınız defa hoş tasarımla bulunuyor, bilhassa şık salonlar içindefa en uygun alternatifler olabilecektir.
Belis koleksiyonu ile piyasalara sunulan bu yeni koleksiyon krem renklerin geometrik modelleri ile zarif uyumlar sağlamakta bu arada anti bakteriyel, hem de anti mantar özellikleri ile de sıhhatli bir tercih olmaktadırlar.
Desenlerde yapılan gizem modellere masalımsı bir hava verebilen tasarımlar, her zamanki niteliği ile de birçok salona harika ahenksağlayabileceklerdir.

Pierre Cardin Halı Örnekleri 2019 Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Mor Tül Perde Çeşitleri başlıklı makalemizde Mor Perde, perde ve tül perde hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir